چهارشنبه 1402/06/22 - 09:35
به همت جهادگران فارس:

جلسه قرارگاه پشتیبانی از گروه های جهادی شهرستان خرامه برگزار شد

جلسه قرارگاه پشتیبانی از گروه های جهادی با حضور مسئولین شهرستان خرامه و جهادگران گروه های جهادی در فرمانداری خرامه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان فارس؛ در جلسه قرارگاه  پشتیبانی از گروه های جهادی، فرماندار خرامه با تاکید بر اهمیت کار جهادی و انقلابی، گفت: اهمیت کار جهادی  زمانی در جامعه احساس و عینیت پیدا خواهد کرد که توانسته باشد گامی در جهت رفع مسائل، مشکلات و خدمات رسانی برداشته شده باشد.

 وی افزود: با توجه به محرومیت های موجود در شهرستان، باید از ظرفیت گروه‌های جهادی برای رفع مشکلات و محرومیت ها استفاده کرد.

فرماندار خرامه ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت و اقدامات ارزنده گروه های جهادی در راه خدمت رسانی عنوان کرد: بهترین نوع بهره برداری از  ظرفیت های بسیج و  گروه های جهادی، کمک همه جانبه برای تسریع در رفع محرومیت، ایجاد اشتغال، فراهم آوری شرایط و امکانات مناسب برای توسعه و پیشرفت در زمینه های مختلف آموزشی، علمی، کشاورزی، اقتصادی و عمرانی  در شهرستان  می باشد. 

انتهای پیام/ 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.