پنجشنبه 1402/06/02 - 10:28
با پایش وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اعلام شد؛

بسیج سازندگی ، دستگاه برتر کهگیلویه و بویراحمد در حوزه حمایت از مشاغل خرد

در ادامه حمایت دولت خدمتگزار از مشاغل خرد و اقتصاد مقاومتی، استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان سال مالی 1401 از بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان دستگاه برتر در این موضوع تجلیل به عمل آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان کهگیلویه و بویراحمد؛ قرارگاه بسیج سازندگی، پیشرفت و آبادانی استان کهگیلویه و بویراحمد در سال 1401، مبلغ 290 میلیارد تومان تسهیلات در حمایت از افراد جویای کار  جذب و در این حوزه با توجه به ارزیابی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سامانه رصد اشتغال به عنوان دستگاه برتر در استان کهگیلویه و بویراحمد شناخته شد.

 

در مراسمی که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد ، از سرهنگ پاسدار ناصر صالحی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح استان، سرگرد پاسدار محسن عباسیان جانشین سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح استان سپاه فتح استان  و دکتر حسین پسنده دبیر قرارگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی ، پیشرفت و آبادانی سپاه فتح استان تجلیل به عمل آمد .

 

Image removed.

 

گفتنی است با اقدام بسیج سازندگی در حوزه حمایت از مشاغل خرد ، تعداد 2916 شغل در 5 عرصه کلی ( دام و طیور، کشاورزی، صنایع دستی، صنایع تبدیلی و دانش بنیان ) ایجاد و سازماندهی گردید.

 

انتهای پیام/

 

  

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.