جمعه 1401/11/21 - 12:37
حسین قاسمی
حسین قاسمی
بیانیه سازمان بسیج سازندگی کشوربه مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن؛

تبدیل نهال انقلاب با عبور از انواع فتنه‌ها و تهدید‌ها به درختی تنومند/ سازمان بسیج سازندگی کشور، خادم مردم

سازمان بسیج سازندگی کشور به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن ماه بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج سازندگی کشور، سازمان بسیج سازندگی کشور به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن ماه بیانیه ای صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

«اِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنا اللهُ ثُمَّ اسْتَقاموا فَلا خَوْفٌ عَلَیهِ‍م و لا هُم یَحزَنُون»

در یوم الله دهه مبارکه فجر، یادی کنیم از دلاوری‌های مردم انقلابی ایران اسلامی که به ندای حق طلبی، عدالت جویی و رادمردی الهی لبیک گفته و با فداکاری و جان فشانی‌های بسیار بساط حکومت جنایتکار، منحوس و طاغوتی پهلوی را برچیدند و در ۲۲ بهمن ۵۷ به بهای اهدای جان‌های عزیزان خود، شهد شیرین پیروزی را نوشیدند.

استکبار جهانی که سیلی محکمی از انقلاب اسلامی خورده بود پس از این پیروزی بزرگ، برای تلخ کردن کام انقلابیون و نا امید کردن سایر مستضعفان جهان، دست به تکرار جنبش‌های انقلابی، دسیسه‌ها و فتنه‌های بسیاری زده و با تمام قدرت سخت و نرم خود علیه نظام انقلاب اسلامی اقدام نموده است.

اکنون در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نهال انقلاب عزیزمان به سلامت از انواع فتنه‌ها و تهدید‌ها عبور کرده و تبدیل به درخت تنومندی شده است؛ اما دشمنان قسم خورده نظام هنوز دست از خصومت برنداشته و همچنان با برنامه ریزی فتنه‌های پیچیده‌تری سعی در خدشه‌دار کردن وجهه انقلاب اسلامی دارند.

سازمان بسیج سازندگی کشور به عنوان خادم مردم و با ماموریت محرو میت زدایی به کمک مردم و گروه‌های جهادی سراسر کشور ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اعلام می‌نماید با یاری خداوند متعال، توسل به ائمه اطهارعلیهم السلام، با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و هوشیاری مردم بصیر، فتنه‌های پیچیده پیش رو را خنثی نموده و روز به روز بر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی افزوده گردد؛ ان‌شاء الله به زودی پرچم حکمرانی بر پایه عدل الهی، در دستان صاحب اصلی آن، ولی امر مسلمین جهان حضرت صاحب الزمان (عج) قرار گیرد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.