چهارشنبه 1401/10/21 - 09:37
فرهنگی و رسانه سازمان بسیج سازندگی
استان تهران بزرگ
سردار زهرایی:

تلاش های صادقانه در راه خدمت به جامعه از راه های رسیدن به شهادت است

سردار زهرایی در آیین چهلمین روز شهادت مدافع امنیت شهید احمدصالحی گفت: شهدا برای رسیدن به درجه رفیع شهادت در هر لباس و مسوولیت همچون شهید صالحی تلاش های صادقانه در راه خدمت به جامعه اسلامی را داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، سردار محمد زهرایی، مسئول سازمان بسیج سازندگی در آیین چهلمین روز شهادت مدافع امنیت شهید احمدصالحی دانش آموخته دانشکده گان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و رییس پیشین بسیج دانشجویی این مرکز آموزش عالی که در کرج برگزار شد، گفت: کسانی که نسبت به این حماسه آفرینان بی تفاوت هستند در واقع مانند افرادی هستند که در روز عاشورا، امام حسین (ع) را تنها گذاشتند.

وی ادامه داد: عاشورا را تنها یزید و شمر و خولی رقم نزدند بلکه عاشورا را بی تفاوت هایی رقم زدند که به بهانه محراب ، کشاورزی، زن، زندگی و معیشت همراهی نکردند و این بی تفاوت ها فرقی ندارد که در محراب باشد یا در محفل گناه.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور خاطرنشان کرد: شهدا با گریه و تزرع به درگاه الهی شربت شهادت نوشیدند و به مقام اعلی رسیدند.

وی با اشاره به سخنان والدین شهید احمد صالحی در خصوص شب زنده داری این شهید والامقام، اظهار کرد: شهدا برای رسیدن به درجه رفیع شهادت در هر لباس و مسوولیت همچون شهید صالحی تلاش های صادقانه در راه خدمت به جامعه اسلامی را داشتند.

وی بیان کرد: شهید احمد صالحی ها و صدها شهید در بخش های مختلف از جمله گروه های جهادی به مردم خدمت ارائه کردند.

به گفته وی، ما باید زندگی خود را بسنجیم که در این مقطع حساس جزو بی تفاوت ها نیستیم ؟ آیا حمایت همه جانبه از ولایت را با صدای بلند انجام می دهیم و در خیمه ولایت به عنوان رسالت اصلی مانده ایم؟

گفتنی است شهید احمد صالحی از سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات و یک جهادگر بسیجی دهه هفتادی بود که در گروه جهادی شهید امنیت "مصطفی نوروزی" عضویت داشت و در روز هشتم آذرماه سال جاری حین ماموریت تعقیب و گریز و مقابله با یک تیم تروریستی تکفیری که قصد برهم زدن امنیت کشور را داشت در حوالی شهرستان زاهدان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

یسبیسبیسب

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.