شنبه 1401/10/17 - 16:52
حسین قاسمی
حسین قاسمی
سردار سلامی در آیین افتتاحیه ۳۰۵۰ طرح محرومیت‌زدایی بسیج:

تمام مشکلات با روحیه جهادی بسیج حل شده‌اند / لباس خدمتگزاری به مردم را از تن در نخواهیم آورد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تمام مشکلات ما از کرونا گرفته تا مقابله با سیل و مقابله با جنگ ترکیبی و... با روحیه جهادی بسیج حل شده‌اند. آن چیزی که در متن اصلی حوادث، آرامش را به مردم باز می‌گرداند، حضور جهادی نیرو‌های بسیج است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در آیین افتتاحیه ۳۰۵۰طرح محرومیت‌زدایی مردم‌پایه بسیج، اظهار کرد: هدف اصلی ما ساختن ایرانی قوی، مقتدر، عزیز، امن، پیشرفته و با مردمانی با آسایش است. همه‌ رسالت اصلی ما، در موضوع ایران عزیز است. بحمدالله در پرتو انقلاب شکوهمند اسلامی و به خواسته رهبران انقلاب و به فضل الهی، عزم جدی برای رفع فقر و محرومیت به وجود آمده است.

وی افزود: امروز که مسئله پیشرفت طرح‌های محرومیت‌زدایی کشور را نگاه می‌کنیم، می‌بینیم همه مسئولان نظام برای اینکه فقر از جامعه ریشه کن شود، اراده به‌هم‌پیوسته و عزم جدی دارند. 

سردار سلامی گفت: امروز، دشمنان ما همه هدف‌شان این است که فقر را در جامعه ما گسترش دهند و اصلا تحریم اقتصادی نقطه‌ای است که دشمنان می‌خواهند از این طریق، فقر را در ایران گسترش بدهند.

وی با بیان اینکه به جنگ با محرومیت و فقر رفته‌ایم تا آن را شکست دهیم تاکید کرد: امروز ۳۰۵۰ طرح محرومیت‌زدایی توسط سازمان بسیج مستضعفین و با ریاست سردار غلامرضا سلیمانی افتتاح شد. این ابتکارات در زمینه‌های آب، مسکن و راه روستایی جواب گرفته و باید تلاش‌مان این باشد که روستاهامان را به مکانی دل‌انگیز برای زندگی تبدیل کنیم چرا که روستا‌ها، نقطه‌ شکوفایی اقتصادی هستند و کمک می‌کنند تا اقتصاد منهای نفت مورد نظر ما، تحقق پیدا کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اقدامات بسیج و سپاه در محرومیت زدایی اظهار کرد: این راه را تا انتها خواهیم رفت و ان‌شاالله تمام غبار محرومیت را از سیمای روستاییان خواهیم زدود. وی اضافه کرد: دست عزیزانی که در زمینه محرومیت‌زدایی خشتی روی خشت می‌گذارند و آبادانی و پیشرفت را به روستا‌ها می‌برند، می‌فشرم و از آن‌ها صمیمانه تشکر می‌کنم.

سردار سلامی گفت: تمام مشکلات ما از کرونا گرفته تا مقابله با سیل و مقابله با جنگ ترکیبی و... با روحیه جهادی بسیج حل شده‌اند. آن چیزی که در متن اصلی حوادث، آرامش را به مردم باز می‌گرداند، حضور جهادی نیرو‌های بسیج است.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه در عرصه بسیج سازندگی شهدای زیادی داده ایم گفت: فقط در امنیت، شهید بسیجی نداده ایم بلکه در بحث اقتصادی هم شهید بسیجی تقدیم کرده‌ایم. به مردم اطمینان خاطر می‌دهیم که لباس خدمتگزاری برای دستیابی به آرمان‌های آن‌ها را هیچ‌گاه از تن در نخواهیم آورد.

سیصیصضیی

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.