سه شنبه 1401/09/01 - 07:38
با حضور سردار فدوی؛

افتتاح سه طرح بهداشتی و ورزشی در منطقه ۱۲ تهران

جانشین قرارگاه شهید اسداللهی سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: امروز با حضور سردار فدوی دو طرح بهداشتی درمانی و یک طرح ورزشی در محله هرندی منطقه ۱۲ به بهره‌برداری رسید و یک مجموعه ورزشی فرهنگی کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ سرگرد رضا حسین زاده جانشین قرارگاه شهید اسداللهی سپاه محمد رسول الله(ص) در حاشیه رزمایش بزرگ جهادگران بسیجی فاطمی که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آیین افتتاح کلینیک دندانپزشکی شهید آسمانی، ساختمان پزشکان شهید ممقانی و مجموعه ورزشی به مساحت ۳۳۰۰ مترمربع در محله شهید هرندی منطقه ۱۲ به همت سپاه تهران بزرگ به بهره برداری رسید. 

وی گفت: ساختمان پزشکان شهید ممقانی دارای بخش هایی مانند داروخانه، پزشک عمومی، زنان و زایمان و مشاوره بوده و به همت بسیج سازندگی، سپاه پاسداران و خیرین ساخته شده است که هدیه ای از سمت سپاه به مردم مناطق محروم باشد.

جانشین قرارگاه شهید اسداللهی با اشاره به کلنگ زنی و احداث مجموعه ورزشی در محله شهید هرندی افزود: آیین کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی این مجموعه ورزشی به مساحت ۱۷۰۰ مترمربع  با محوریت ورزشی و تفریحی فرهنگی در راستای شادابی مردم منطقه احداث خواهد شد و تلاش می کنیم که در سریع ترین زمان ممکن شیرینی افتتاح این طرح ها را به کام مردم بچشانیم.

حسین زاده با بیان اینکه این اقدامات در راستای کاهش محرومیت زدایی انجام می شود تصریح کرد: سپاه پاسداران و بسیج سازندگی با فعالیت های جهادی مانند رزمایش جهادگران فاطمی سعی در کاهش فاصله میان مردم جامعه دارد.

وی با بیان اینکه قرارگاه شهید اسداللهی محور فعالیت های جهادی وخدمت به مردم است ادامه داد: قرارگاه شهید اسداللهی به عنوان قلب تپنده به فعالیت و خدمت رسانی برای مردم پرداخته تا در آینده در پایتخت، میزان محرومیت ها کاهش یابد.

پایان پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.