یکشنبه 1401/06/13 - 11:27
حسین قاسمی
حسین قاسمی
در شهرستان فردوس استان خراسان جنوبی؛

نمایشگاه "اقتصاد به توان مردم" درشهرستان فردوس با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین

همزمان با سالروز حضور مقام معظم رهبری در فردوس پس از زلزله سال ۱۳۴۷ و ارائه خدمات جهادی ایشان به زلزله‌زدگان منطقه نمایشگاه "اقتصاد به توان مردم" از جمله برنامه های جانبی اجلاسیه ملی جهادگران در شهرستان فردوس گشایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی کشور، استاندار خراسان جنوبی، سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی و مسئولان کشوری و لشگری در شهرستان فردوس، از نمایشگاه "اقتصاد به توان مردم" بازدید کردند؛ برپایی این نمایشگاه از جمله برنامه های جانبی اجلاسیه ملی جهادگران است.

 همچنین رئیس سازمان بسیج مستضعفین از نمایشگاه "اقتصاد به توان مردم" در شهرستان فردوس بازدید کردو با غرفه‌داران گفتگو کرد.

در حدود 80 غرفه این نمایشگاه، محصولات تولیدی صنایع پیشران، واحد های فناور و دانش بنیان، صندوق های قرض الحسنه و مشاغل خرد و نیز طرح های راهبری شغلی عرضه شده است.

تایر، انواع لوله، گلیم، جاجیم، عرقیات گیاهی و ...انواع محصولاتی است که در این نمایشگاه عرضه می شود.

امروز 13 شهریور  اجلاسیه ملی جهادگران همزمان با سالروز حضور مقام معظم رهبری در فردوس پس از زلزله سال 1347 و ارائه خدمات جهادی ایشان به زلزله‌زدگان منطقه، با حضور مسوولان کشوری و لشکری در این شهرستان برگزار می‌شود.

همزمان با برگزاری این اجلاسیه ملی 600 نفر از نخبگان جهادی سراسر کشور در این استان حضور یافتند. همچنین در این اجلاسیه کتاب مجموعه خاطرات رهبر معظم انقلاب با عنوان «دوباره فردوس» رونمایی خواهد شد.

برنامه‌های اجلاسیه ملی جهادگران با عنوان "جهاد مقدس" از اوایل شهریور ماه با حضور گروه‌های جهادی خدمت‌رسان از استان‌های مختلف در شهرستان فردوس و استان خراسان جنوبی آغاز شد و ادامه دارد.

مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.