پنجشنبه 1401/05/06 - 12:37
سردار زهرایی عنوان کرد:

آمادگی اعزام گروه جهادی تخصصی برای کمک به سیل زدگان منطقه امام زاده داوود (ع)

در پی وقوع سیل در منطقه امام زاده داوود(ع) و از دست دادن و مصدوم شدن تعدادی از هموطنان و سردار محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج کشور ضمن عرض تسلیت به خانواده معزز جانباختگان سیل مذکور از آمادگی گسترده گروه های جهادی واکنش سریع بسیج سازندگی سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ برای خدمت رسانی به مردم شریف این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی؛ در پی وقوع سیل در منطقه امام زاده داوود(ع) و از دست دادن و مصدوم شدن تعدادی از هموطنان و سردار محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج کشور ضمن عرض تسلیت به خانواده معزز جانباختگان سیل مذکور از آمادگی گسترده گروه های جهادی واکنش سریع بسیج سازندگی سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ برای خدمت رسانی به مردم شریف این منطقه خبر داد.

وی افزود: در مرحله اول گروه های جهادی تخصصی با تجربه درخشان خدمت رسانی در سیل و زلزله در حوزه های امداد و نجات، پزشکی، عمرانی و خدمت رسانی در دستور کار است و باقی گروه های جهادی هم در مراحل بعد اعزام خواهند شد. 

سردار زهرایی با اشاره به لزوم هماهنگی استانداری تهران بزرگ برای حضور جهادگران گفت: به محض انجام اقدامات و هماهنگی لازم توسط وزارت کشور و استانداری؛ این جهادگران در کمترین زمان ممکن اقدامات خدمت رسانی خود را شروع خواهند کرد. 

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به این که حین و بعد از وقوع حوادث غیرمترقبه اخیر در کشورمان گروه های جهادی واکنش سریع و تخصصی تشکیل و آموزش دیده اند هم اکنون این گروه ها آمادگی خدمت رسانی به سیل زدگان عزیز این منطقه را دارند.

باکسدد

 

یاوطو

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.