پنجشنبه 1401/04/02 - 20:04
حسین قاسمی
حسین قاسمی
سردار زهرایی عنوان کرد:

بسیج تهدیدات دشمنان را به فرصت‌های پیشرفت کشور تبدیل کرده است

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: بسیج تهدیدات دشمنان را به فرصت‌های پیشرفت کشور تبدیل کرده و در این زمینه اجرای مدل لیبرالی و تفکرات لیبرالی باید در جامعه کنار گذاشته شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، سردار محمد زهرایی ظهر دیروز در جلسه کارگروه بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار داشت: فعالیت‌های بسیج سازندگی بر محور اجرای عدالت در توزیع عادلانه منابع در روستاها و محرومیت‌زدایی و فراهم‌سازی بسترهای لازم در روستاها برای ایجاد زمینه‌های حیات مجدد روستاها است.

وی بیان کرد: رونق‌بخشی به تولیدات کشاورزی و فراهم‌کردن بسترهای مناسب با انجام اقدامات محرومیت‌زدایی بسیج در روستاها به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است و در این زمینه اجرای نهضت آبرسانی به روستاها و راه‌اندازی کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی با احیای جاده‌های روستایی در روستاها در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور تصریح کرد: رسالت مهم جهادگران در مناطق مختلف و کم‌برخوردار کشور محرومیت‌زدایی و فراهم‌سازی زمینه‌های رشد و پیشرفت روزافزون است و با توجه به شجره طیبه بسیج به عنوان تشکیلات انقلاب اسلامی به دنبال برداشتن بارهای بر زمین مانده نظام جمهوری اسلامی است.

زهرایی ادامه داد: جامعه‌سازی اسلامی همراه دولت‌سازی انقلابی است و باید با مدیریت و اصلاح ریل نظام اداری کشور بتوانیم انجام کارها را با روحیه جهادی و انگیزه الهی رقم بزنیم و کارها را با روحیه جهادی و انگیزه الهی انجام دهیم که به همین منظور تبدیل مدل اقتصاد مقاومتی به دستورالعمل لازم‌الاجرا امری لازم و ضروری است و درصدد هستیم تحول اقتصادی در کشور را شاهد باشیم.

وی تصریح کرد: بسیج تهدیدات دشمنان را به فرصت‌های پیشرفت کشور تبدیل کرده و در این زمینه اجرای مدل لیبرالی و تفکرات لیبرالی باید در جامعه کنار گذاشته شود چرا که این تفکرات توسط برخی مدیران سبب شده تا برخی از روستاها خالی از سکنه شود و با افزایش مهاجرت به شهرها و افزایش حاشیه‌نشینی روبه‌رو شویم.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.