پنجشنبه 1401/04/02 - 19:59
حسین قاسمی
حسین قاسمی
سردار زهرایی عنوان کرد:

اقتصاد مقاومتی به دستورالعمل لازم الاجرا تبدیل شود

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه بسیج گام دوم، بسیج همه مردم است به مشکلات اقتصادی موجود در کشور اشاره کرد و گفت: شکوفایی اقتصادی در گرو تبدیل اقتصاد مقاومتی به دستورالعمل لازم الاجرا در دولت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ سردار محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور صبح دیروز در جمع خبرنگاران به تشریح فعالیت‌های بسیج سازندگی پرداخت و اظهار داشت:  شجره طیبه بسیج، تشکیلات انقلاب اسلامی است و با اقدام انقلابی خود ضمن کمک به دولت، بارهای زمین مانده نظام جمهوری اسلامی را بر می دارد.

وی با بیان اینکه جامعه‌سازی اسلامی با دولت‌سازی اسلامی اتفاق می‌افتد گفت: برای ایجاد دولت اسلامی، نیز باید ریل نظام اداری کشور اصلاح شود و کارها با روحیه جهادی و انگیزه الهی انجام شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در ادامه سخنان خود به اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: لازم است مدل اقتصاد مقاومتی به دستورالعمل لازم الاجرا تبدیل شود تا با انقلاب در اقتصاد، شاهد تحول اقتصادی در کشور باشیم.

وی با بیان اینکه بسیج تبدیل کننده تهدیدات دشمنان به فرصت برای پیشرفت کشور است، به مدل لیبرالی اجرا شده در کشور اشاره کرد و گفت: تفکر لیبرالی برخی مدیران در سال‌های گذشته منجر به خالی شدن روستاها و افزایش مهاجرت به شهرها و به دنبال آن افزایش حاشیه نشینی  شده  و ما امروز به دنبال اجرای عدالت در توزیع عادلانه منابع در روستاها هستیم تا با محرومیت‌زدایی‌ها و فراهم کردن بسترهای لازم در روستاها، زمینه‌های حیات مجدد روستاها را فراهم کرده و به تولیدات کشاورزی رونق دهیم.

زهرایی به اقدامات محرومیت‌زدایی بسیج در روستاها اشاره کرد و گفت: نهضت آبرسانی به روستاها، ایجاد کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی، احیای جاده‌های روستایی در کنار فرهنگ‌سازی کار جهادی و تقویت روحیه انقلابی از جمله رسالت‌های جهادگران در مناطق مختلف و کم برخوردار کشور برای محرومیت‌زدایی و فراهم کردن زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور است.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.