دوشنبه 1400/10/13 - 10:26
حسین قاسمی
حسین قاسمی
معاون سپاه فجر فارس:

شهید حاج قاسم سلیمانی الگوی گروه‌های جهادی

معاون هماهنگی سپاه فجر استان فارس تاکید کرد که جهادگران عضو گروه‌های جهادی باید شهید حاج قاسم سلیمانی را الگو قرار دهند و گفت: شهید سلیمانی، با اخلاص و روحیه جهادی، مردم را با خود همراه و در مقابله با دشمن تاریخ سازی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، سرهنگ پاسدار قاسم علی پور در دیدار با مسئولان گروه جهادی شهید نواب صفوی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون که در روستای کم‌برخوردار کلانی از توابع کوهمره دهستان دشت برم کازرون برگزار شد، گفت: گروه‌های جهادی می‌توانند با حرکت روبه جلو در راستای محرومیت زدایی، اقدامات ماندگار و موثری را انجام دهند و گره‌های بزرگی را باز کنند.

علی‌پور اضافه کرد: وقتی صحبت از مجاهد و حرکت جهادی می‌کنیم عملا صحبت از مجموعه‌ای می‌شود که بر پایه خودباوری و متکی بر ایمان بر اساس غیرت دینی بر مبنای یک فهم درست و طراحی صحیح توسط افراد و گروه‌ها  انجام می‌شود که در این مسیر استقامت می‌کنند و مجاهدت و استقامت آنها منجر به این می‌شود که باب رحمت الهی باز شده و شرایط جدیدی به‌وجود آید.

علی‌پور ادامه داد: در مواقع سیل و زلزله اولین کسانی که قبل از دستگاه های اجرایی وارد میدان می‌شوند هنین گروه های جهادی هستند و جهادگران استان فارس حضور چشمگیر در عرصه های خدمت رسانی دارند و اتفاقات خوبی به دست آن‌ها رقم خورده است.

این مقام نظامی در سپاه کازرون با تاکید بر اینکه از اقدامات گروه‌های جهادی حمایت قاطع خواهد شد، خاطرنشان کرد: این جامعه به همت، غیرت، ایمان و فداکاری جهادگران نیاز دارد و با این روحیه موجود در جوانان جهادگر، ایران به افق‌های درخشانی دست خواهد یافت.

مسئول گروه جهادی شهید نواب صفوی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون نیز در این جلسه گزارشی از فعالیت های این گروه جهادی ارائه داد و گفت: جهادگران این گروه در مناطق محروم شهرستان به محرومیت زدایی در عرصه های مختلف فرهنگی، عمرانی، بهداشتی، آموزشی، پزشکی، دامپزشکی، مشاوره و ... مشغول هستند.

هادی غضنفری گفت: با یاری خداوند و حمایت های بی‌دریغ فرمانده جهادی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون در تابستان امسال با شعار "خدمت‌رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت" با حضور جوانان جهادگر در منطقه محروم فامور در عرصه های مختلف به فعالیت پرداختیم.

غضنفری، حضور مستمر سرهنگ توکل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون در کنار جهادگران قبل و حین اردوی جهادی را مایه دلگرمی اعضای گروه جهادی دانست و گفت: در راستای مطالبه رهبری از گروه های جهادی مبنی بر «پیشرفت بدون حد در اندیشه و کار جهادی» و «لزوم تبدیل حرکتهای جهادی به گفتمان عمومی» در نظر داریم با استفاده از همه ظرفیت ها اعم از نخبگان و دستگاه های مختلف به این مهم دست یابیم.

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.