شنبه 1400/04/12 - 12:53
طرح اصلاح قانون بسیج سازندگی؛

اصلاحیه قانون سازمان بسیج سازندگی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، طبق متنی که در رسانه ها نسبت به عضویت گروه های جهادی به غلط منتشر شده است؛ در طرح قانون بسیج سازندگی طبق قانون اصلاحی ماده 2 می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، طبق متنی که در رسانه ها نسبت به عضویت گروه های جهادی به غلط منتشر شده است؛ در طرح قانون بسیج سازندگی طبق قانون اصلاحی ماده 2 به شرح ذیل می باشد:

ماده 2- یک ماده بعنوان ماده 2 مکرر به همراه سه تبصره به قانون الحاق می گردد:

«ماده 2 مکرر-گروه جهادی، مجموعه ای منسجم از افراد داوطلب مردمی است که برای کمک به رفع فقر و محرومیت در روستاها و مناطق محروم مجاهدت می نمایند. این جهادگران به موجب ماده (13) قانون مقررات استخدامی سپاه مصوب سال 1370 "در زمان اردوی جهادی" بسیجی محسوب می شوند و مرجع صدور مجوز تشکیل، فعالیت، سازماندهی، هدایت و نظارت بر آن ها، بسیج سازندگی سازمان بسیج مستضفین سپاه پاسدران اتقلاب اسلامی می باشد. فعالیت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی می بایست از طریق راه اندازی قرارگاه پشتیبانی از گروه های جهادی بر اساس ضوابط، هماهنگی و انعقاد تفاهم نامه با بسیج سازندگی صورت گیرد.

بدین جهت کلیات این اصلاحیه برای بحث و بررسی جزئیات در کمیسیون های مجلس شورای اسلامی در میان گذاشته شده است.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.