چهارشنبه 1402/06/08 - 15:53

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی کشور: 

کارخانه آسفالت شهرداری چابهار مانع تکمیل پروژه خانه محرومین است:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: از مسئولین شهرستان چابهار درخواست داریم تا هرچه سریع‌تر کارخانه آسفالت جابه جا شود تا ساخت سایر واحدهای مسکونی را آغاز کنیم

 وی در حاشیه بازدید از این پروژه گفت: یکی از رویکردهای بسیج خدمت به مردم است و جهاد خدمت سرلوحه کار ما در تمامی مناطق ایران اسلامی می باشد.

 سردار سلیمانی: در استان سیستان و بلوچستان هم یکی از محورهای جهاد خدمت احداث منازل مسکونی برای محرومین است؛ طرح پروژه هزار واحدی در بندر چابهار چندی پیش شروع شده و در حال حاضر حدود ۶۰۰ واحد در حال اتمام، و ۴۰۰ واحد تکمیل و سایر واحدهای منازل مسکونی نیز ۸۰ درصد پیشرفت کار دارند.

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین: این منازل قرار است در اختیار مردم عزیزی که عمدتا حاشیه نشین هستند قرار بگیرد؛ این عزیزان در شهر چابهار و در کپرهای نامناسب و شرایط بسیار سختی زندگی می‌کنند و ان‌شاءالله با برنامه‌ریزی که در سپاه استان انجام خواهد شد، این واحد ها با هماهنگی مسئولیت استانی و وزارت مسکن و شهرسازی در اختیار جامعه هدف قرار خواهد گرفت.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.