۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۴
آمارهای فائو (سازمان بین المللی غذا) از ضایعات غذا در ایران نشان می‌دهد مردم ایران در عرصه دور ریز غذا رکورددار هستند.
۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۴
هر سال و در آذرماه تراژدی غم‌انگیزی برای باغداران آذربایجان غربی تکرار می‌شود. داستان هدر رفتن حاصل یکسال دسترنج باغدارانی که سیب‌هایشان را در کنار خیابان‌ها تلمبار می‌کنند تا با بی‌توجهی و بی‌خیالی مسئولان به آیینه دقشان تبدیل شود.
۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۱
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به شرایط حساس کشور گفت: علی‌رغم همه توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان، ایران اسلامی به حرکت شتابان خود ادامه می‌دهد تا از گردنه‌ها و چالش‌ها به‌سلامت عبور کند.
۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۰۳
در سال های اخیر کشور ما در معرض آسیب های جدی اقتصادی بوده است که یکی از دلایل آن تحریم های اقتصادی قدرت های استکباری است.
۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۳:۰۰
مرحوم سیدمحمد ساجدی از جهادگران با سابقه و گمنامی بود که سالها در عرصه اردوهای جهادی فعالیت داشت.
۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۸:۴۲
سیدمحمد ساجدی فعال عرصه اردوهای جهادی و گرافیست انقلابی در مسیر بازگشت از راهپیمایی اربعین بر اثر سانحه رانندگی به همراه خانواده‌اش به دیار باقی شتافت.
۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۳:۰۵
رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون:رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون:
اگر در دفاع مقدس یک ردانی‌پور و میثمی داشتیم امروز هزار ردانی‌پور در مناطق محروم خدمت می‌کنند. پیام تشکر مقام معظم رهبری به امام جمعه خرمشهر را ملاحظه کنید. مثل ایشان صد‌ها نفر را در حوزه‌های علمیه داریم
۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۶:۴۳
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس طرح تنبیه کشورهای آمریکا در تحریم جمهوری اسلامی ایران را تدوین کردند که امضاهای این طرح همچنان رو به افزایش است.
۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۶:۳۹
جمعی از نمایندگان طرحی را به منظور حذف دلار از معاملات بین‌الملللی در مجلس تهیه و تدوین کردند.
۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۴۳
چابهار‎ ‎با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب به‌زودی یکی از قطب‌های اصلی پرورش شترمرغ در سیستان وبلوچستان می‌شود‏‎.‎
۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۱۷
کشت زعفران در چند سال گذشته در آذربایجان شرقی توسعه یافته و شهرستان مرند در این خطه به قطب جدید تولید این محصول تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۳:۵۵
رضوان کاویانی، مسئول اردوی جهادی خواهران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: همزمان با یوم الله ۱۳ آبان ماه اردوی جهادی یک روزه‌ای در مناطق محروم زلزله زده استان کرمانشاه در قالب اکیپ آموزشی و بهداشتی در حال برگزاری است.
۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۳:۴۸
رئیس بسیج سازندگی خراسان رضوی گفت: در مراسم اربعین امسال ۳۰۰ جهادگر مشهدی در قالب پنج گروه به عراق اعزام شدند و به زائران اربعین خدمت رسانی کردند.
۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۲۳:۱۵
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: ۴۲۷ گروه جهادی با حضور در مناطق محروم و کم برخوردار این استان، اقدام به خدمات رسانی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی کردند.
۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۷
سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:
صبح امروز یکشنبه ۶مهر ماه سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ضمن بازدید از کارخانه صنایع فولاد کرمان بردسیر در جمع اعضای هئیت مدیره و کارکنان و کارگران این کارخانه گفت: با تلاش و سخت کوشی کاری کارستان انجام داده اید، ایشان ادامه داد: نقش صنعت در کشور ما در شرایط کنونی انقلاب اسلامی، نقش بسیار مهم و سازنده ایست

صفحات

تازه ها