۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۴
بانوی خوش فکر اصفهانی توانسته است برای ۲۷ خانم در ساختمان مسجد اشتغالزایی کند.
۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۳
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: اردوهای جهادی در ۳۵۳ نقطه شهری و روستایی استان مرکزی انجام می‌شود.
۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۲
اجرای ۱۰۰ هزار پروژه عمرانی و خدمت‌رسانی در سراسر کشور
محرومیت‌زدایی و ایجاد اشتغال در مناطق محروم از مهم‌ترین وظایف بسیج سازندگی در استان‌های کشور به شمار می‌رود، اما وجود برخی مشکلات از جمله غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان به بهترین نحو، کمک به دولت در انجام پروژه‌ها و مباحث اقتصاد مقاومتی در کشور که همواره از تأکیدات همیشگی مقام معظم رهبری است...
۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۴۴
جانشین رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه بسیج سازندگی سه ماموریت در راستای منویات مقام معظم رهبری دنبال می‌کند که یکی کمک به دولت در پروژه‌های کوچک و زود بازده است گفت: اقتصاد مقاومتی نسخه نجات‌بخش و مانع از مهاجرت روستائیان به شهر می‌شود.
۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۳۹
رئیس بسیج سازندگی شهرستان فیروزآباد با اشاره به آتش‌سوزی که از ۲ روز پیش در کوه " برز" این شهرستان شروع شده است، گفت: تاکنون ۱۰۰ نفر از اعضای گروه‌های جهادی برای مهار آتش به منطقه اعزام شدند.
۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۲
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: با اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و اشتغالزا، بسیج سازندگی بیش از هشت هزار فرصت شغلی در مناطق محروم و روستایی استان اردبیل ایجاد کرد.
۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۸
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر از احداث و تحویل ۲۵۹ واحد مسکن روستایی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر خبر داد.
۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۴
۲۰ سری جهیزیه از سوی سپاه قدس گیلان به نوعروسان گیلانی اهدا شد.
۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۰:۵۹
گوشه‌ای از جنایات همکاران «رامین حسین‌پناهی»؛
خبرگزاری میزان- در جلد ۲ کتاب روزشمار وقایع تروریستی ایران آمده است: در ۱۵ خرداد ۱۳۵۹ عناصر کومله و دمکرات، ۲ نفر از نیرو‌های جهاد سازندگی به‌نام‌های ایرج و حمید طالب‌زاده را به شهادت رساندند.
۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۰۹:۴۶
ساخت ۸۲۹ واحد توسط بسیج سازندگی در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه
۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۰۹:۳۸
بسیج با تمام ساز و کارها در خدمت مردم و دولت است
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز دشمن آرایش جنگی به خود گرفته، گفت: هرچند مطالبه‌گری از ویژگی‌های انقلاب است و مردم باید از مضوع حق صحبت کنند اما باید مراقب بود کوچه و خیایان به دست ضد انقلاب و منافقان نیفتد.
۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۰۹:۲۷
۲۰۰ واحد مسکونی مددجویان زیرپوشش بهزیستی با حضور سرتیپ پاسدار غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور سردار نعمان غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور و جمعی از مسئولین در روستای «مشکنار» از توابع شهرستان سرپل ذهاب افتتاح شد.
۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۱
تحقق "شعار ما می‌توانیم" توسط بسیج سازندگی استان زنجان
بسیج سازندگی با ارائه تسهیلات و راهنمایی‌های لازم فرصت دوباره‌ای برای کارآفرینی و تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه ایجاد کرده است.
۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۲
توسط‌بسیج‌سازندگی‌مرکزی‌انجام‌می‌شود
اراک- مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی از احداث واحدهای مسکونی در ده روستای زلزله زده کرمانشاه توسط این نهاد برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی خبر داد.
۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۷
سردار غلامی در سخنرانی پیش از خطبه ها(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷):
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: توقع داریم در این مقطع حساس، مسئولین محترم قاطعانه در برابر دشمنان بایستند و اجازه ندهند که آنها برجام‌های دیگری را به ما تحمیل کنند.
۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۶
مدیر مؤسسۀ قرآنی طاها معتقد است که مفهوم «برکت» یکی از مصادیق مهم اقتصاد مقاومتی است که ما در کانون فرهنگی هنری مسجد به خاطر حرمت و قداست مسجد این مفهوم را به عینه درک کرده‌ایم و هیچگاه برای فعالیت‌های دیگر مسجد با مشکل مالی مواجه نشده‌ایم.

صفحات

تازه ها