۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۵۳
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور آخرین گزارش اقدامات و برنامه‌های در دست انجام کمیته بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده را تشریح کرد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۰۹:۰۰
روز گذشته صورت گرفت؛
به مظور بازدید ار روند بازسازی و پیگری برای حل مشکلات ؛ جانشین ستاد بازسازی مناطق سیل زده بسیج به روز گذشته به استانهای همدان و لرستان سفر کردند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۲
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) قم گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته، حدود ۵۰۰ واحد مسکونی برای سیل زدگان لرستان و با اولویت مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی، به همت گروه‌های جهادی قم احداث می‌شود.
۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۸
مسئول بسیج سازندگی استان کرمان خبر داد؛
مسئول بسیج سازندگی استان کرمان گفت: ۱۵ راس گوسفند برای اشتغال و درآمدزایی افراد بی بضاعت در روستای شیرآباد شهرستان ریگان توزیع شد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۷
مسئول سازمان بسیج سازندگی:
مسئول سازمان بسیج سازندگی اعلام کرد که تا پایان امسال تعداد گروه های جهادی بسیج به ۳۸ هزار گروه می رسد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۲
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «بسیج»:
نصرالله پژمانفر گفت: طرح همبستگی جهاد ملی برگرفته از مسوولیت پذیری مردم در شرایط خاص است آنچه در جامعه کنونی احتیاج داریم از نیروی مردمی و مسوولیت پذیری مردم بهره وری شود.
۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۶
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با تاکید بر اینکه یکی از برجسته ترین اعمال انقلابی محرومیت زدایی است، گفت: نیروهای انقلاب ملزم به حضور در این میدان هستند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۷
بیانیه جهادگران به مناسبت ۲۷ خرداد ماه ؛
پس از ادغام نهاد جهاد سازندگی با وزارت کشاورزی در سال ۷۹ ؛ سازمان بسیج سازندگی که به تدبیر حکیمانه مقام عظمای ولایت و با تکیه بر حضور جونان داوطلب جهادگر و مشارکت خیرین دریا دل و مردم عزیز تشکیل و راه اندازی شده است، ادامه دهنده راه پر افتخار آن نهاد عظیم جهاد سازندگی می باشد؛ همزمان با سالرزو تشکیل این نهاد جهادگران بیانیه صادر کردند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۰۹:۴۱
مهسا سیفی،پرستار یکی از بیمارستان های تهران است اما برای اینکه کمک هزینه دیگری برای خود تعریف کند رو به کار تولیدی و کارآفرینی آورده است. وی یکی از فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی است که چندماهی به همراه خواهرش مشغول به کار بوده و در حال حاضر اقدام به راه‌اندازی کارگاهی در زیرزمین خانه پدری‌اش کرده و به دنبال آینده‌ای روشن در زمینه تولید میوه خشک است.
۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۰۸:۰۷
دکتر سیده عظیمه عظیمی فر، استادی دانشگاه را با استفاده از رانت خانوادگی حق خود ندانست و با داشتن مدرک دکترا یک مزون خیاطی دایر و به‌صورت مستقیم برای ۱۰ نفر شغل ایجاد کرد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۵:۱۴
طرح پرورش مرغ محلی در دیشموک زمینه اشتغال و درآمد زایی زنان خانه دار این بخش محروم را فراهم کرده است.
۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۸
استاندار تهران:
استاندار تهران گفت: یک و نیم میلیون دلار معادل ۱۷ هزار میلیارد تومان در راستای ارائه تسهیلات در مناطق روستایی اختصاص یافته است.
۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۸
گزارش/
همه خانه‌ها پشت‌بام و بعضی حیاط و بالکن هم دارند. این به نظر ما شاید عادی باشد اما «معصومه محسنی» به آن می‌گوید، ثروتی دست‌نخورده: «اگر کنار گنج، سرِ فقر زمین بگذاریم، عیب ماست، نه روزگار!» بانویی که بام خانه‌اش را سبز کرده و منبع درآمد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۷:۴۷
گزارش/
خانواده از نظر کمی و کیفی می‌تواند کانون اصلی اندیشه کار و تلاش و پرورش روحیه خلق ایده و کار در افراد باشد. تحقق این امر مستلزم توجه ویژه والدین به ابعاد و ساحتهای حیات فردی فرزند از هنگام تولد تا زمان تکوین شخصیت اوست.
۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۷:۳۴
گزارش/
یكی از سنت‌های نیك در كسب و كار ایرانی، انتقال كسب و كارها به فرزندان و اعضای خانواده است. به این ترتیب كه فرزندان خانواده از همان نوجوانی و حتی كودكی، مهارت‌های لازم را فرامی‌گرفتند تا بتوانند در جوانی، وارثان این كسب و كار و برندها باشند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۲
بیش از ۸۰ درصد مشاغل خانگی در استان زنجان به بانوان اختصاص دارد .

صفحات

تازه ها