۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۷
مسئول سازندگی و اقتصادی مقاومتی ناحیه مقاومت بسیج بندرماهشهر گفت: بیش از ۱۰۰ بسیجی ماهشهری در قالب ۲۰ گروه جهادی در رزمایش محمد رسول الله(ص) ۲ برای انجام فعالیت‌های عمرانی، فرهنگی و پزشکی عازم مناطق محروم شهرستان بندرماهشهر شدند.
۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۶
مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی مهریز گفت: در نیمه نخست امسال، ۲۶ گروه جهادی شامل نیروهای متخصص پزشکی و عمومی برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق محروم روستاهای بخش مرکزی این شهرستان اعزام شدند.
۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۷
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه کوثر گفت: در راستای محومیت زدایی از چهره مناطق روستایی و دورافتاده شهرستان گروه های جهادی به روستاهای محروم کوثر اعزام می شوند.
۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۹
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تقدیر از رزمایش خدمت بسیج:
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ما در کمیسیون اجتماعی مجلس قطعا تلاش می کنیم تا در قالب طرح و لوایحی، حمایت بیشتری را برای گروه های جهادی در نظر بگیریم.
۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۰
حضور پزشک در روستاها و مناطق کم برخوردارو محروم، آن هم رایگان و آن هم در این برهه زمانی که اغلب افراد به فکر منافع خودشان بوده و چندان تمایلی به کار جهادی ندارند واقعا تحسین برانگیز است.
۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۶
اردوی جهادی اعضای هیأت رئیسه، هیأت علمی، مدیران فرهنگی و آموزشی و دبیران مدارس سما اهواز برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۵
مسئول سازمان بسیج کارمندان خبر داد:
مسئول سازمان بسیج کارمندان کشور گفت: بسیج کارمندان روز ۲۶ شهریورماه ۵۰۰ اردوی جهادی میز خدمت به استعداد ۵هزار مدیر و مسئول دستگاه های اجرایی را در مناطق محروم و روستایی سراسر کشور برگزار می کند.
۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۵
در نشست خبری «خدمت رسانی اصناف و بازاریان» مطرح شد
رئیس سازمان بسیج اصناف در نشست خبری عملیات بزرگ خدمت رسانی اصناف گفت: از فردا ۱۱ صبح طرح «یک کاسب یک دانش آموز» آغاز می شود و در مرحله اول یکصد هزار دانش آموز محروم تحت حمایت مستقیم بازاریان قرار خواهند گرفت.
۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۰
پروانه معصومی در واکنش به رزمایش خدمت بسیجیان:
بازیگر سینما و تلویزیون، گفت: بنده بسیج را همیشه تحسین کرده ام برای اینکه بسیجیان جاهایی رفتند و کارهایی کردند که هیچ کس پایش را در این محل ها نگذاشته است به دور از اینگه بگویند ما داریم این کار را می کنیم.
۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۰
عبدالله روا در حمایت از اردوهای جهادی:
شاعر و مجری برنامه های صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران گفت: بسیجیان و کسانی که خودشان به اردو های جهادی می روند و با تمام حس و قلبشان کار می کنند و مانند خیلی از آدم ها ی جامعه که تنها شعار می دهند ریاکار نیستند.
۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۷
گفتگو با موعود بنیادی فر داور بین المللی فوتبال کشور:
موعود بنیادی فر داور بین المللی فوتبال کشور گفت: با توجه به اینکه مناطق مختلفی در استان‌ها وجود دارد که دسترسی به بسیاری از منابع لازم را ندارند، حضور بسیج و اقداماتی که درقالب اردوهای جهادی بسیج در جهت محرومیت‌زدایی انجام می‌شود قابل تقدیر است.
۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۲
فریدون آسرایی در حمایت از اردوهای جهادی:
خواننده برجسته کشور گفت: امروز بسیج باید با همان روند ابتدای انقلاب و با جان و دل به مردم مناطق محروم کمک کند، هیچ شخصی با این اقدام مخالف نیست و من دست یکایک آنها را می بوسم.
۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۸:۴۳
در شیفت ایثار بسیج کارگری صورت گرفت؛
در حاشیه شیفت ایثار کارگری سردار ذوالقدرنیا و سردار غلامی از کارخانه های پاکسان و یک و یک بازدید کردند.
۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۴:۱۰
انتقاد علی ضیا از کم‌کاری رسانه‌ها در پرداختن به گروه‌های جهادی؛
مجری برنامه تلویزیونی «فرمول یک» گفت: وقتی ما این حجم از جوانان با شور و انگیزه و البته تحصیل کرده در کشور داریم که خالصانه برای آبادانی کشور تلاش می کنند چرا باید پست های مدیریتی را در اختیار افراد بازنشسته قرار دهیم؟!
۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۵
مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات در گفت‌وگو با فارس:
مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات گفت: همزمان با رزمایش سراسری سپاهیان حضرت محمد(ص) شیفت ایثار کارگری در روز ۲۰ شهریور برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۱
کمدین برتر مسابقه خنداننده‌شو خطاب به جهادگران؛
کمدین برتر خنداننده شو با تأکید بر لزوم حمایت همه اقشار جامعه از گروه های جهادی، گفت: هنرمندان می توانند با استفاده از فضای رسانه ای که در اختیار دارند منعکس کننده اقدامات ارزشمند گروه های جهادی باشند و من نیز در این جهت قطعا اقدام خواهم کرد.

صفحات

تازه ها