۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۳۴
روز گذشته دو تن از نیروهای جوان بسیجی که در عرصه ی امدادرسانی به سیل زدگان خوزستان فعالیت داشتند بر اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند.
۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۸:۰۴
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر گفت:
به همت گروه­ های جهادی یک آشپرخانه جهت طبخ غذای گرم و یک نانوایی نیز در قرارگاه خدمات­ رسانی راه ­اندازی شده است که روزانه به طور متوسط با پخت ۴ هزار دست غذا و ۵ هزار نان به سیل زدگان شهرستان باوی خدمت رسانی می ­کند.
۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۱
مسئول سازندگی حوزه شهید مهدی باکری کرج در گفتگو با بسیج؛
پناهیان گفت: پس از نیاز سنجی های کامل توسط تیم شناسایی در منطقه سیل زده استان خوزستان بسیج سازندگی این حوزه یک تیم جهادی شامل ۱۰ پزشک متخصص به همراه دارو تجهیزات و ۱۰ آشپز به همراه مواد غذایی جهت خدمت رسانی اعزام استان خوزستان نمود.
۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۴
فرمانده سپاه شهرستان اندیمشک گفت: هم زمان با آغاز سیلاب اخیر بیش از ۱۰ گروه جهادی شهرستان اندیمشک به مناطق سیل‌زده استان‌های خوزستان و لرستان اعزام شدند.
۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۷
تیم‌های درمانی و عمرانی گروه جهادی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از ابتدای وقوع سیل در خوزستان فعالیت خود را در مناطق سیل زده استان آغاز کردند.
۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۷:۲۴
رییس سازمان بسیج سازندگی خبر داد:
این گروه ها از استانهای مختلف کشور و به منظور خدمت رسانی به سیل زدگان از اولین ساعت حادثه در مناطق آسیب دیده حضور یافته اند.
۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۱:۵۷
گفت وگو با سردار عارف هاشمی، برادر شهید علی هاشمی و از جهادگران فعال در سیل خوزستان
۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۳
کانون‌های بسیج اساتید و اساتید بسیجی استان‌های سیل‌زده از ساعات اولیه وقوع سیل در کشور، در قالب گروه‌های جهادی در کنار سیل‌زدگان حضور فعال داشتند.
۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۰
گروه های جهادی هم اکنون با تقسیم بندی های صورت گرفته در مناطق سیل زده حضور دارند و بنا برگفته جهادگران در پاسخ به منویات رهبر انقلاب اقدامات لازم تا رفع مشکلات مردم سیل‌زده با جدیت ادامه می دهند و در این مناطق حضور خواهند داشت.
۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۸:۳۵
در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ نفر از جهادگران بسیجی در منطقه سیل زده پلدختر با امکانات و ماشین آلات مهندسی در حال خدمت رسانی می باشند.
۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۷:۰۰
تا کنون ۵۵۰ نفر از نیروهای جهادی این قرارگاه از زمان شروع سیل در قالب گروه های عمرانی ۲۰ نفره و یک گروه پزشکی در این مناطق حاظر شدند.
۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۷
مدیر حرکت های جهادی بسیج سازندگی قم خبر داد:
مدیر حرکت های جهادی بسیج سازندگی استان قم از اعزام ۱۲۰ جهادگر قمی در قالب دو گروه فعال جهادی به مناطق سیل زده لرستان تاکنون خبر داد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۴ - ۱۲:۱۸
رئیس بسیج سازندگی کشور خبر داد:
زهرایی با بیان اینکه بیش از ۱۵۰ گروه جهادی به مناطق سیل زده استان لرستان اعزام شدند، گفت: هزار و ششصد جهادگر بسیجی در استان لرستان مشغول امداد رسانی هستند.
۱۳۹۸/۰۱/۱۲ - ۱۹:۲۰
مسئول گروه جهادی ایقان قم:
مسئول گروه جهادی ایقان قم از گروه های برتر در سطح ملی گفت: به لطف الهی فعالیت مخلصانه جهادگران ، روند محرومیت زدایی و خدمت رسانی در مناطق محروم کشور را شتاب بخشیده است.
۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۰۱:۲۵
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان به خدمات رسانی گروه‌های جهادی در ایام عید گفت: خدمات رسانی گروه‌های جهادی در مناطق کم برخوردار در ایام عید تا ۲۰ فروردین ادامه خواهد.

صفحات

تازه ها