۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۳
اردوی جهادی میز خدمت از جمله خدمات جدیدی است که سازمان بسیج مستضعفین آن را در سبد خدمات اجتماعی خود اضافه کرده است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۳:۳۱
طی حکمی از سوی سردار غیب پرور انجام شد:
طی حکمی از سوی سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور؛ جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج و رییس سازمان بسیج مستضعفین، سرهنگ پاسدار محمد زهرایی؛ به عنوان جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور منصوب شد.
۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۴
بسیج سازندگی گزارش می دهد:
مريم مهاجر شجاعي ۴ سال قبل براي تامين هزينه هاي درمان سرطان مادرش يك كارگاه خانگي براي تهيه، فرآوري و فروش
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۸
به همت گروه جهادی سابقون؛
فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز، اردوهای جهادی فرصت ساختن برای ساخته شدن دانست و گفت: مهمترین خوبی اردوهای جهادی برای خودشناسی شرکت کنندگان است.
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۷:۴۹
هر سال خیل عظیمی از جوانان متخصص کشورمان در قالب اردوهای جهادی به مناطق و روستاهای محروم می روند.
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۷:۴۵
در راستای محرومیت زدایی از مناطق محروم انجام شد؛
برای اولین بار گروه جهادی حقوقی، فرهنگ و مدیریت جهادی برای ارائه مشاوره حقوقی متشکل از ۵حقوقدان در مناطق محروم روستایی بخش احمدآباد حضور پیدا کردند.
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۷:۴۱
اقدامات اردوهای جهادی حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی ماهنشان برای کمک به محرومین، خودسازی و سازندگی در برابر اشرافی گریهای برخی ها و مقابل به مثل حقوق های نجومی بگیران است.
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۷:۳۸
اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه پیام نور شهرستان ایوان بمدت ۱۰روز درروستای گاوسوار برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۱
سرگروه گروه جهادی، سرداران شهید ایجرود:
سرگروه جهادی،سرداران شهیدایجرودبا تاکید بر اینکه اردوهای جهادی محرومیت زدایی را دنبال می کنند،گفت: زمانی که تعهد و تخصص دست به دست هم دهدقطعا روستا و شهری آبادتر خواهیم داشت.
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۷:۰۵
این حرکت تلنگریست برای مسئولین که ببینند بسیجیان با حداقل بودجه روستاها را آباد می‌کنند.
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۳۵
قبل از ایام نوروز خانواده‌ها برای سفر برنامه ریزی می‌کنند اما در گوشه و کنار شهر ها هنوز هم جوانانی کم ادعا و پر دغدغه هستند که در ایام نوروز و تابستان به نقاط محروم سفر می کنند.
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۱۳
در آستانه ۱۲ فروردین؛
گروه جهادی حیدریون متشکل از دانشجویان و دانش آموزان دغدغه مند اردبیلی است که در آستانه فرا رسیدن یوم الله ۱۲ فروردین به روستای حیدرآباد اردبیل اعزام شدند.
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۰۸
در اردوهای جهادی نوروزی ببینیم؛
عده ای هستند که چنان شهد شیرین خدمت به محرومان به دلشان نشسته که در ایام نوروز خدمت به کوخ نشینان را بر تفریح و سیاحتی که حق طبیعی آنهاست، ترجیح می دهند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۸
مراسم روز درختكاري فردا پنجشنبه ۱۹ اسفند سال ۱۳۹۵ ساعت ۷ صبح در دانشگاه افسري وتربيت پاسداري امام حسين عليه السلام به مناسبت هفته منابع طبيعي و درختكاري برگزار مي شود/بسيج سازندگي
۱۳۹۴/۰۹/۲۸ - ۱۰:۰۶
رئيس سازمان بسيج سازندگي:
رئيس سازمان بسيج سازندگي كشور گفت: همه عرصه هايي كه امروز ما در آن پيشرفت كرديم به بركت تفكر انقلابي و بسيجي بوده است و دشمن از همين فرهنگ در هراس است

تازه ها