شناسه خبر :۹۹۹۳

۶۲۰ پروژه عمرانی کنگره ملی شهدای استان مرکزی توسط بسیج سازندگی اجرایی می‌شود

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: ۶۲۰ پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی به نام کنگره ملی شهدای استان در حال انجام است، برخی از آنها انجام شده و برخی از آنها پیشرفت ۷۰ درصدی دارند که باید برای تکمیل آنها حمایت شوند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ سردار محسن کریمی ظهر امروز در جلسه ستاد کنگره نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی با اشاره به اولویت کنگره در بحث محرومیت‌زدایی اظهار داشت: ۶۲۰ پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی به نام کنگره ملی شهدای استان در حال انجام است، برخی از آنها انجام شده و برخی از آنها پیشرفت ۷۰ درصدی دارند که باید برای تکمیل آنها حمایت شوند.

وی افزود: درختکاری گسترده‌ای که در خانه میران به نام کنگره ملی شهدای استان انجام شد اقدامی ارزشمند بود که باید اینگونه اقدامات استمرار داشته باشند. فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: مسابقات موتورسواری قبل از کنگره در دهکده مقاومت انجام می‌شود که ذیل برنامه‌های کنگره استان مرکزی است.

کریمی با بیان اینکه یک کارگروه از ۱۰ سال پیش در کشور شروع شده که در مورد تشکیل تمدن اسلامی تخصصی کار تحقیقی انجام می‌دهد گفت: تمامی دستاوردهای به دست آمده در خصوص شخصیت و گفتمان امام(ره) به این کارگروه ارائه می‌شود.

وی با اشاره به کارهای تحقیقی اجلاسیه تخصصی امام خمینی(ره) بیان کرد: یک فراخوان ملی در خصوص شخصیت امام خمینی(ره) داده شده که پیش‌بینی صدها مطلب فاخر و علمی در این خصوص می‌شود و نیاز است اینها در موزه تخصصی امام خمینی(ره) به کارگیری شوند. فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اینکه حوزه امام خمینی(ره) شهر اراک ظرفیت مناسبی برای تبدیل شدن به موزه تخصصی امام را دارد افزود: لازم است برای راه اندازی آن دستگاه‌های مربوط استانی بیشتر پای کار بیایند. کریمی در این خصوص تصریح کرد: کنگره ملی استان مرکزی به جهت اینکه تخصصی بر روی شخصیت امام خمینی(ره) کار می‌کند دستاوردهای زیادی در این خصوص دارد که همه آنها می‌تواند در موزه تخصصی به کارگیری شوند.

وی با اشاره به اینکه باید فضاسازی مناسبی در راه‌های شهری و برون شهری در خصوص کنگره شهدا انجام شود خاطرنشان کرد: راه‌هایی که به استان مرکزی ختم می‌شوند و دارای تابلوهای تبلیغاتی هستند باید در جهت اطلاع‌رسانی کنگره و دستاوردهای آن به کارگیری شوند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها