شناسه خبر :۹۹۶۰

اشتغالزایی برای ۲۰نفر با ایجاد کارگاه خیاطی در طبقه دوم حسینیه محله زنگزان رودان

حسینه محله زنگزان رودان یکی از قرارگاه های طرح تحول محلات شهرستان رودان است که کارهای اجرایی در زمینه آموزش و حفظ قرآن کریم و اشتغالزایی شروع کرده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ شش قرارگاه تحت عنوان قرارگاه‌های راهبردی، فرهنگی اجتماعی، دفاعی امنیتی، سازندگی و مردم‌یاری، مجازی و رسانه، تحول و توسعه در سطح محلات مشخص ایجاد شده است که برنامه‌های قرارگاه‌های تحول مساجد زیرنظر قرارگاه‌های شش‌گانه انجام می‌شود.

قرارگاه‌ها باید ظرفیت‌های موجود در محله خود را شناسایی کنند و در راستای خدمت به محله استفاده کنند.

حسینه محله زنگزان رودان یکی از قرارگاه های طرح تحول محلات شهرستان رودان است که کارهای اجرایی در زمینه آموزش و حفظ قرآن کریم و اشتغالزایی شروع کرده است.

امین خرمی مسئول قرارگاه تحول پایگاه بسیج علی بن ابیطالب(ع) اظهار کرد: ۱۵۰ نفر از نوجوانان و جوانان خواهر و برادر که در واقع ۱۵۰خانواده کار حفظ قرآن کریم را از تیرماه امسال با همکاری دفتر امام جمعه وحسینه محله زنگزان شروع کردیم و در طول مدت ۳سال تا حفظ کامل قرآن ادامه دارد.

خرمی افزود: همچنین با مشارکت بانوان خیاط محله زنگزان، کارگاه دوخت لباس را با ۱۵چرخ خیاطی در طبقه دوم حسینه محله ایجاد کردیم که زمینه اشتغال ۲۰ نفر را فراهم کرده است.

وی خاطرنشان کرد:مسئولان قرارگاه مرکزی سپاه امام سجاد(ع) در بازدید از قرارگاه تحول محله زنگزان، از نزدیک در جریان برنامه ها و کارهای اجرایی این قرارگاه قرار گرفتند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها