شازند
شناسه خبر :۹۸۶۶

تلاش بی وقفه طلاب بسیجی شازندی در اردوهای جهادی

بازسازی خانه های تخریب شده در اثر بارش های سال جاری در شازند، جلوه‌ای از همدلی و همراهی اقشار مختلف در کمک‌رسانی به هموطنان است تا مرهمی بر دردهای بسیار مردم سیل‌زده قرار گیرد که طلاب و روحانیون نیز در این راستای به اقدامات جهادی پرداختند.
نسخه مناسب چاپ

طلاب و روحانیون شهرستان شازند نیز از ابتدای کار اردوهای جهادی در کنار بسیجیان و مردم بودند و از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

محمد مهجوری فرمانده سپاه شازند گفت: گر چه کار جهادی در سال‌های مختلف انقلاب در دستور کار بوده است اما در سال‌های اخیر با شدت بیشتری در دستور کار قرار گرفته و در کنار کار جهادی، مدیریت جهادی هم وارد میدان شده و به نوعی با میدان‌ داری در این بخش تا حدود بسیار بالایی از مشکلات عبور کردیم.

وی در ادامه با تقدیر و تشکر از حضور جهادی نیروهای بسیجیان، طلاب و روحانیت و نیروهای مردمی در مناطق سیل زده و خدمت رسانی به سیل زدگان تأکید کرد: با توجه به برخی آمارها تعداد زیادی از طلاب و روحانیون در مناطق سیل زده حضور پیدا کرده اند؛ این مسأله به همه نشان می دهد که روحانیت فقط حرف نمی زند و شعار نمی دهد، بلکه اهل عمل و جهاد در راه خداوند است.

فزمانده سپاه شازند با بیان اینکه روحانیت در عرصه خدمت رسانی به سیل زدگان پیشگام بوده است، ابراز کرد: روحانیت امروزی نیز همانند روحانیت دوران دفاع مقدس در عرصه های امدادی، فرهنگی و تبلیغی به صورت پیشگام وارد صحنه شده و به مردم خدمت کردند؛ ما در سیل اخیر کارنامه موفق و درخشانی را از حوزه و روحانیت را مشاهده می کنیم.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها