امام جمعه تفرش:
شناسه خبر :۹۷۸۵

سخنان رهبر انقلاب مسئوليت فعالان اردوهای جهادی را بيشتر می كند/ اردوهاي جهادي فرصتي براي خدمت رسانی به مناطق محروم

امام جمعه تفرش، فرمايشات رهبر معظم انقلاب در خصوص اردوهای جهادی را نشان از اهميت و حساسيت اردوها دانست و گفت: سخنان رهبری دقت نظر و مسئوليت فعالان اين اردوها را بيشتر می كند.
نسخه مناسب چاپ

حجت الاسلام هادی میرزایی امام جمعه تفرش؛ فرمايشات رهبر معظم انقلاب در خصوص اردوهای جهادی را نشان از اهميت و حساسيت اردوها دانست و گفت: سخنان رهبری دقت نظر و مسئوليت فعالان اين اردوها را بيشتر می كند.

میرزایی، رفع مشكلات مردم مناطق محروم و عمران و آبادانی در روستاها را از فوايد اردوهای جهادی دانست و اظهار كرد: در اين اردوها مشكلات مردم به مسئولان مربوطه برای رفع آن انتقال داده می شود. ايجاد روحيه و تداوم اميد در روستاها از فوايد اين اردوهاست.

وی در رابطه با اهميت اردوهای جهادی افزود: همنشيني با فقرا و درك بهتر نيازمندی های آنان خاستگاه دينی ماست كه در اردوهای جهادی مورد توجه است.

امام جمعه تفرش ادامه داد: سخنان رهبر معظم انقلاب ايجاد انگيزه برای فعالان اين عرصه است، كه فرمودند: «شما با عمل خودتان مردم را به ايمان، اسلام و به دين دعوت می كنيد، شما اگر درس قرآن را در آن ندهيد، خود حضور يك جوان مؤمن و متدين در مجموعه روستايی در بين جوانان و مردم مظهر مجسم آيه قرآني است.»

میرزایی تأکید کرد: همه بايستی دست به دست هم دهند و با تلاش و همت برای رفع مشكلات مردم در مناطق محروم تلاش كنند.

امام جمعه تفرش ترويج اردوهای جهادی و آشنايی مردم و مسئولان با اين اردوها را مهم دانست و خاطر نشان کرد: رسانه ها در اين زمينه نقش مهمی دارند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها