شناسه خبر :۹۵۹۵

جهادگران اردبیل ۱۹۶ مدرسه را بهسازی و مرمت کردند

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: تاکنون ۱۹۶ مدرسه در قالب اردو‌های طرح هجرت در مناطق محروم استان شناسایی و با کمک این گروه‌های جهادی مرمت، بهسازی و رنگ آمیزی شده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ سرهنگ پاسدار علی پیرجاهد گفت: با همکاری مردم و کمک های نقدی و غیر نقدی مردم استان اردبیل تاکنون ۹۰۰ تن آجر، ۲۰ هزار گج سفید و هفت کامیون آجر سفال به مناطق سیل زده معمولان لرستان ارسال و در میان اهالی در مناطق سیل زده توزیع شده است.

سرهنگ پیرجاهد با اشاره به اینکه تاکنون ۱۵ گروه جهادی ۱۵ نفره از نواحی مختلف بسیج سپاه استان اردبیل به مناطق سیل زده اعزام شده است افزود: گروه های جهادی با حضور در مناطق سیل زده علاوه بر کمک رسانی و خدمت رسانی در بخش عمران و آبادانی واحدهای مسکونی در حوزه های مختلف فرهنگی نیز فعالیت می کنند.

وی از فعالیت بیش از ۲۰۰ گروه جهادی در سراسر استان اردبیل نیز خبرداد وگفت: گروه های جهادی با همکاری و مشارکت نواحی بسیج سپاه شهرستان های استان با حضور در مناطق محروم استان اردبیل در امر عمران و آبادانی بصورت گسترده در حوزه های مختلف فعالیت و کمک رسانی می کنند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد: تاکنون ۱۹۶ مدرسه در قالب اردوهای طرح هجرت در مناطق محروم استان شناسایی و با کمک این گروه های جهادی مرمت، بهسازی و رنگ آمیزی شده است.

سرهنگ پیرجاهداز اجرای ۶۷ طرح محرومبت زدایی در بخش احداث غسال خانه، خانه محروم، احداث، کارگاه اشتغال زایی، آبرسانی و ساخت مسجد نیز خبرداد و گفت: تاکنون با مشارکت کمیته امداد امام خیمنی(ره) استان اردبیل ۲۰۰ واحد مسکونی تکمیل و به نیازمندان اهدا شده است.

وی بیان کر: ۳۰ واحد مسکونی نیز با همکاری اداره کل بهزیستی استان در حال احداث و تکمیل است که به پس از اتمام این واحدهای مسکونی به نیازمندان تحت پوشش اداره کل بهزیستی اهدا می شود.

 

مطالب مرتبط: 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها