شناسه خبر :۹۵۵۳

برگزاری گردهمایی بزرگ جهادگران به همراه قرائت بیانیه مقام معظم رهبری

گردهمایی بزرگ جهادگران به همراه قرائت بیانیه مقام معظم رهبری با حضور پر شور گروه های جهادی در مصلی بزرگ آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه السلام) برگزار گردید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی سپاه فتح، گردهمایی بزرگ جهادگران به همراه قرائت بیانیه مقام معظم رهبری با حضور پر شور گروه های جهادی در مصلی بزرگ آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه السلام) شهر ری برگزار گردید.
در این گردهمایی ضمن بازخوانی و قرائت صحبت های اخیر مقام معظم رهبری در جمع تعدادی از جهادگران، سخنرانان کشوری و لشکری و برخی از جهادگران به سخنرانی پرداختند و ضمن لبیک گفتن جهادگران بسیجی به ندای رهبری، این پیام مهم مبنای جدید حرکت گروه‌های جهادی قرار خواهد گرفت.
در ادامه سرهنگ زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه متن پیام مقام معظم رهبری را قرائت نموده که به شرح ذیل می باشد :

بسمه تعالی

جوانان عزیز گروه های جهادی و بسیج سازندگی

افزودن بر چند کلمه­ ای که دیشب حضوراً گفته شد:

اولاً؛ کارتان با ارزش است، سپاس امثال من حق آن را ادا نمی­کند؛ سپاس خدا نصیبتان باد، شکرالله مساعیکم.
ثانیاً؛ کار جهادی، به معنی کار برخاسته از ایمان و به کارگیرنده ­ی هر چه بیشتر از ظرفیت وجودی انسان است و این دو هیچ یک نقطه­ ی پایانی ندارد. پس کار جهادی امروز شما می­تواند ده­ها و صدها برابر، کیفیت و ارتقاء و گسترش یابد.
ثالثاً؛ ارتقاء فکری و عملی جهادگران (که گزارش آن را دادید) آنها را از خدمت­ رسانی­ های ابتدایی و یَدی غافل و دور نکند. تعمیر دیوار و بام و خانه­ ی آن پیرزن روستایی، به شما و کارهای بزرگتان برکت و نورانیت می­بخشد.
رابعاً؛ شعار « خدمت ­رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت» را همگانی کنید. منظومه­ ی معرفتی اسلام در این باره را که مشتمل بر صدها درس از لزوم انفاق و لزوم تعاون در بِرّ و تقوا و لزوم نفع رساندن به مردم و لزوم قیام به قسط و امثال اینها است، در برابر میلیون­ها جوان کشور بگذارید.
خامساً؛ جهاد خدمت­ رسانی پیش از سود رساندن به گیرنده ­ی خدمت، به خود خدمت­ رسان سود می­رساند. دل کندن از بهره­ های شخصی برای بهره رساندن به دیگران، دل را روشنی ذهن، اندیشه را ارتقاء و اراده را قوّت می­بخشد و فراتر از همه، رضای الهی را جلب می­کند. این را با قول و عمل خود به کسانی که هنوز قدم در وادی خدمت­ رسانی نگذاشته ­اند نشان دهید.
سادساً؛ در محیط خدمت­ رسانی با اخلاق نیکو و عمل مؤمنانه، اجتناب از محرمات و تقید به مستحبات، فضای پیرامون خود را آکنده از عطر ایمان و عمل صالح کنید.
سابعاً؛ حتماً خود مردم منطقه­ ی خدمت ­رسانی، بویژه جوانان را در کار خدمت ­رسانی شریک کنید؛ این نیز خدمتی بزرگ به آنها است.
ثامناً؛ به ارتباط گروه­های جهادی با یکدیگر و ارتباط آنها با دستگاه ­های قادر بر پشتیبانی بپردازید، بی آنکه دچار ارتباط­ های اداری مرسوم و دست و پاگیر شوید.
تاسعاً؛ کارهای خود، پیشرفت ­های خود، موقعیت­ های خود و توانایی­ های روز افزون خود را به شکل هنرمندانه به اطلاع همگان برسانید. نشان دهید که جهاد موفق شما که فقط بر گوشه­ای از ظرفیت­ های انسانی کشور متکی است، چقدر زیبا و شوق­ انگیز است.
صلوات و سلام خدا بر روح مطهّر حضرت امام ابی جعفرالجواد سلام الله علیه.

جمعه ۳۰ ذی­قعده

۱۱ مرداد ۱۳۹۸

سید علی خامنه ای

imgurl.ir

imgurl.ir

imgurl.ir

imgurl.ir

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها