ريیس سازمان بسیج سازندگی خبر داد:
شناسه خبر :۹۵۴۸

راه اندازی ستاد گسترش گفتمان جهادی

اجتماع عظیم امروز جهادگران با موضوع قرائت پیام ولایت با عنوان" جوانان عزیز گروه های جهادی و بسیج سازندگی" در مصلی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی با حضور مسئولین کشوری و لشکری برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازندگی؛ اجتماع عظیم امروز جهادگران با موضوع قرائت پیام ولایت با عنوان " جوانان عزیز گروه های جهادی و بسیج سازندگی" در مصلی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی با حضور مسئولین کشوری و لشکری  برگزار شد.

این دیدار تداعی کننده حضور جمع عظیم جهادگران از اقشار مختلف کشور در حسینیه حضرت امام خمینی ره در شهریورماه ۱۳۸۹ و مهرماه ۱۳۹۷ در ورزشگاه آزادی بوده و تجدید میثاقی با آرمانهای ولی امر مسلمین جهان در تحقق اهداف بلند ترسیم شده در گام دوم انقلاب صورت پذیرفت.

این دیدار که پر از شور و نشاط در بین گروه های جهادی را به همراه داشت؛ جهادگران هم پیمان شدند تا برای فرامین حضرت آقا در: " تبدیل گفتمان جهادی به گفتمان عمومی، افزودن کمیت عاملین، تلاش حداقل ده برابر جهادی، ثبات قدم با اخلاص در کار جهت حل مشکلات کشور، همگرایی نهادهای حاکمیتی در حمایت گروه های جهادی" ؛  هر آنچه  توان دارند به میدان بیاورند.

در این راستا دکتر محمد زهرایی ریسس سازمان بسیج سازندگی گفت: ستاد ویژه عملیاتی نمودن پیام مقام معظم رهبری مدظله العالی به گروه های جهادی در سازمان بسیج سازندگی با حضور نخبگان و جهادگران با تجربه تشکیل می شود.

زهرایی با اشاره به پیوند ناگسستنی بین گروه های جهادی و بسیج سازندگی گفت: بسیج الگوی خدمت رسانی در تمام ابعاد با رویکرد جهادی را با کمک و همت گروه های جهادی خود تکمیل و در تمامی اقشار جامعه گسترش داده و به سایر جوامع اسلامی صادر می کند.

رییس سازمان بسیج سازندگی در پایان افزود: این ستاد با حضور نمایندگانی از جهادگران و نیز نهادهای حمایتی مانند ستاد اجرایی فرمان امام ره- بنیاد مستضعفان-کمیته امداد-آستان قدس رضوی  و ... تشکیل خواهد شد.

large_10_0.jpg

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها