رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان کوهدشت:
شناسه خبر :۹۴۸۵

مدیریت جهادی و انقلابی راه حل رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی است

حجت الاسلام گراوند، بر ضرروت بررسی و تلاش برای رفع مشکلات معیشتی مردم تأکید کرد و گفت: مدیریت جهادی و انقلابی راه حل رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ حجت‌الاسلام «محمدجواد گراوند»، به وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی اشاره کرد و افزود: راه حل برون رفت از این مشکلات تکیه به نیروی درون است. رئیس تبلیغات اسلامی کوهدشت با تأکید بر توجه به بیانیه گام دو انقلاب، عنوان کرد: باید زمینه اشتغال جوانان را فراهم سازیم، کارخانجات کوچک و زود بازده را راه اندازی و حمایت کنیم و در انجام امور به قشر جوان توجه داشته باشیم.

وی با اشاره به موفقیت جوانان در عرصه های مختلف خاطرنشان کرد: باید به جوان میدان داد و با اعتماد سازی به این قشر در رونق بخشی به کارها نقش آفرینی کرد. حجت الاسلام گراوند، اظهار داشت: با بصیرت بخشی و روشنگری بین جوانان باید آنان را در برابر آسیب های اجتماعی و هجمه های فرهنگی مصون ساخت و با حمایت از قشر جوان، آنان را هدایت کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: باید روحیه جهادی، روحیه مقاومت و انقلابی بین جوانان تبیین شود و با پرورش نیروهایی انقلابی، مؤمن و کارآمد برای آینده کشور نقش آفرینی کرد. رئیس تبلیغات اسلامی کوهدشت، در ادامه به وضعیت مسکن و مشکل مردم در این زمینه اشاره کرد و عنوان داشت: وضعیت نابسامان مسکن در جامعه امروز باید بررسی شود و جلوی دلالان گرفته شود. وی تأکید کرد: مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم در سایه شعار برطرف نمی شود، بلکه باید با عزم جدی، مدیریت جهای و با روحیه انقلابی در راستای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گام برداریم.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها