فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیشابور خبر داد:
شناسه خبر :۸۸۸۹

خدمات رايگان ۷۰ دندان پزشک جهادي به بيش از دوهزارنيشابوري

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیشابور از حضور گروه جهادی دندانپزشکی صراط الحمید در بخش میانجلگه شهرستان نیشابور خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیشابور اظهارکرد:در راستای ارتقاء سطح سلامت دهان و دندان اقشار کم برخوردار شهرستان نیشابور گروه جهادی صراط الحمید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، از تاریخ ۳۰تیر الی ۵مرداد در سطح روستاهای بخش میانجلگه به مدت ۷ روز آماده ارائه خدمات دندانپزشکی خواهد بود .

سرهنگ پاسدار سید علی اکبر حسینی گفت: با توجه به وسعت بخش میانجلگه نیشابور  این گروه جهادی در سه منطقه با مرکزیت  عشق آباد با ظرفیت ۱۲ یونیت دندانپزشکی ، فدیشه با ظرفیت ۳ یونیت دندانپزشکی ، قاسم آباد با ظرفیت ۲ یونیت دندانپزشکی و همچنین یک واحد سیار ، با مجموع ۱۸ یونیت دندانپزشکی مشغول به فعالیت خواهند شد .

 وی با اشاره به استعداد گروه جهادی صراط الحمید که متشکل از ۷۰ نفر ( شامل اکیپ پزشکی ، فرهنگی و همچنین پشتیبانی ) می باشد ،خاطرنشان کرد: تیم معاینه این گروه جهادی طی روزهای ۲۴ و ۲۵ تیر نسبت به معاینه بیش از ۱۰۰۰ نفر اقدام نموده اند و پیش بینی می شود      در طول این هفت روز به ۱۰۰۰ نفر در زمینه ترمیم دندان ، ۱۰۰۰ نفر در زمینه خدمات کشیدن دندان ، ۲۰۰ نفر در زمینه جرم گیری ، ۱۰۰ نفر در زمینه درمان ریشه و ۱۵۰۰ نفر در زمینه آموزش مراقبت های دهان و دندان خدمات دهی شود .

حسینی  یادآورشد:جامعه هدف این گروه جهادی را افرادِ با رده سنی ۶ تا ۳۵ سال است که خدمات این گروه  غالبا از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) می باشد و برآورد ریالی این خدمات ، بالغ برهشتصد میلیون ریال خواهد بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیشابورتصریح کرد: تیپ زرهی ۲۱ امام رضا (ع)، دانشکده علوم پزشکی ، کمیته امداد امام خمینی (ره) ، بخشداری و شورای بخش و آموزش و پرورش بخش میانجلگه   ، فرماندهی سپاه امام رضا (ع) ، معاونت بهداشت و درمان ، بسیج سازندگی سپاه امام رضا (ع) و همچنین ناحیه بسیج دانشجویی خراسان رضوی که نقش مؤثر و به سزایی در زمینه تأمین تجهیزات ، امکانات و تدارک گروه جهادی دارند و سایر ارگان هایی که در این راستا یاری گر بسیج و سپاه می باشند قدردانی می کنیم.

 

مطالب مرتبط: 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها