شناسه خبر :۸۶۹۶

شناسایی ۵۰ خانه محروم در منطقه امت آباد آمل/همکاری مردم قابل ستایش است

مسئول بسیج سازندگی آمل گفت: ۵۰ منزل برای بازسازی در منطقه امت آباد این شهرستان شناسایی شده است و هشت مورد این منازل در طرح کرامت بسیج سازندگی بازسازیی شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی ؛ با اشاره به اینکه ۵۰ منزل برای بازسازی در امت آباد شناسایی شده است، اظهار کرد: هشت مورد این منازل در طرح کرامت بسیج سازندگی بازسازیی شد که برخی از آنها از سرویس بهداشتی و حمام محروم هستند.

وی با بیان اینکه حدود ۷۰ میلیون تومان تا به امروز برای ساخت مسجد امت آباد هزینه شد، تصریح کرد: این مسجد با زیر بنای ۲۵۰ متر و در ۲ طبقه ساخته می‌شود که تا محرم امسال یک طبقه آن مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.مسئول بسیج سازندگی آمل ادامه داد: مردم این منطقه همکاری زیادی برای ساخت مسجد می‌کنند، که اگر اجرت همکاری آنها را حساب کنیم بیش از ۱۰ میلیون تومان تا به این لحظه باید هزینه می‌شد که این همکاری قابل ستایش است.

این مسئول با یادآوری موقعیت منازل رضوان ۳۸ عنوان کرد: ۲۸ منزل در این منطقه شناسایی شد که فاقد سرویس بهداشتی و حمام هستند، ۱۲ مورد آن قبل سال جدید با کمک شهرداری و در طرح کرامت به خانواده‌ها تحویل داده شد.

یگانه در پایان خاطرنشان کرد: رویکرد بسیج سازندگی محرومیت‌زدایی است و از این رو، هرچقدر در توان داریم برای بهتر اجرایی شدن این هدف انجام می‌دهیم.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها