فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:
شناسه خبر :۸۶۳

سپاه استان بوشهر عملیات اسکان اضطرای زلزله‌زدگان ۸ روستای کرمانشاه را انجام داده است

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به ارائه خدمات به آسیب دیدگان مناطق زلزله‌زده توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه گفت: سپاه استان بوشهر عملیات اسکان اضطراری زلزله‌زدگان ۸ روستای کرمانشاه را انجام داد.
نسخه مناسب چاپ

سردار علی رزمجو پیش از ظهر امروز در همایش طلایه‌داران سازندگی، اقتصاد مقاومتی و خدمات رسانی استان بوشهر با تبریک هفته بسیبج نقش مهم این نهاد در عرصه‌های مختلف را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: بسیج تنها در عرصه دفاع ماموریت ندارد بلکه این نیروی الهی در حوزه‌های فرهنگی، سازندگی، اجتماعی، پزشکی و دیگر عرصه‌ها که جامعه نیاز دارد حضور پیدا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در هفته بسیج برنامه‌های متنوعی اجرا می‌شود گفت: بر اساس برنامه‌‌ریزی انجام شده در این هفته ضمن افتتاح انواع طرح‌های محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی، برنامه‌های متنوعی در حوزه اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، دفاعی و محرومیت‌زدایی اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با تسلیت جان باختگان حادثه زلزله در غرب کشور و استان کرمانشاه از مشارکت سپاه استان بوشهر در رسیدگی به آسیب‌دیدگان این واقعه خبر داد و بیان کرد: ارائه خدمات به آسیب دیدگان مناطق زلزله‌زده توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه انجام می‌شود که در این راستا سپاه استان بوشهر عملیات اسکان اضطراری زلزله‌زدگان ۸ روستای کرمانشاه انجام داد.

سردار رزمجو با بیان اینکه این روستاها در منطقه بازی‌دراز استان کرمانشاه قرار دارد افزود: این مناطق در زمان جنگ تحمیلی در اشغال رژیم بعثی عراق قرار داشت که پس از عملیات‌های مختلف از تصرف آنها خارج شد.

وی با بیان اینکه ۳۰۰ اسکان موقت و اضطراری در روستاهای زلزله‌زده کرمانشاه توسط سپاه استان بوشهر اجرا شده است خاطر نشان کرد: این منازل در ۸ روستا برای اسکان یک‌هزار نفر اجرا شده است.

انتهای پیام/

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها