روز گذشته صورت گرفت؛
شناسه خبر :۸۲۲۱

بازدید مسئولین ستاد بازسازی مناطق سیل زده در بسیج به استانهای همدان و لرستان

به مظور بازدید ار روند بازسازی و پیگری برای حل مشکلات ؛ جانشین ستاد بازسازی مناطق سیل زده بسیج به روز گذشته به استانهای همدان و لرستان سفر کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی؛در راستای اجرای طرح جهاد همبستگی برای کمک به بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده مناطق سیل زده کشور، جلسه ای با حضور حمیدرضا اله بداشتی جانشین سازمان بسیج سازندگی و مدیران کل بهزیستی، کمیته امداد، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مسئول بسیج سازندگی استان همدان با محوریت کمک به احداث واحدهای مسکونی اقشار آسیب پذیر آسیب دیده از سیل اخیر در آن استان برگزار گردید.

حمیدرضا اله بداشتی ضمن تشریح طرح جهاد همبستگی ملی و با تشکر از همراهی دستگاههای متولی، خواستار هماهنگی بیشتر جهت تسریع در انجام و اتمام عملیات عمرانی واحدهای مسکونی و اسکان نیازمندان آسیب دیده شدند.

در ادامه نیز مدیران دستگاه های اجرایی حاضر در جلسه نیز با ارائه برنامه زمانبندی مشخص آمادگی خود را جهت هماهنگی بیشتر در پیشبرد احداث واحدهای مسکونی نیازمندان آسیب دیده از سیل اعلام کردند. لازم به ذکر است در استان همدان نزدیک به ۷۰۰۰ خانه در سیل آسیب دیده است.

کار در لرستان مشکلات ویژه ای دارد

دکتر اله بداشتی با اشاره به زمان کم باقی مانده تا شروع فصل سرما در لرستان گفت: باید در سه ماه آینده مرحله پی ریزی و دیوار چینی خانه ها به اتمام برسد زیرا در فصل سرما کار به شدت با کندی مواجه می شود.

بیشترین میزان خسارت ها در این استان در شهرستان پلدختر می باشد.

مطالب مرتبط: 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها