به همت خادمیاران رضوی؛
شناسه خبر :۸۱۲۹

دوره های مهارت آموزی ویژه زنان سرپرست خانواده در مناطق محروم هرمزگان برگزار می شود

به همت خادمیاران رضوی استان هرمزگان در حال حاضر دوره های مهارت آموزی و مشاوره های اقتصادی در مناطق محروم این استان در حال برگزاری است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی ؛ یکی از برنامه های کانون خادمیاری رضوی در استان های مختلف کشور محرومیت زدایی و اشتغال و کار آفرینی در مناطق محروم کشور هست.از این رو، کانون خادمیاری رضوی استان هرمزگان در آستانه فصل تابستان و فرصت فراغت جوانان و بانوان اقدام به برگزاری دوره های مهارت آموزی و مشاوره های اقتصادی در محلات محروم و حاشیه نشین هرمزگان کرده است. بر اساس این گزارش، این فعالیت‌ ها و آموزش‌ ها توسط کانون خادمیاری اشتغال، در محلات حاشیه نشین استان هرمزگان در حال انجام است.جامعه هدف در دوره های مهارت آموزی و مشاوره های اقتصادی  زنان سرپرست خانوار و افراد تحصیل‌ کرده جویای شغل هستند. شایان ذکر است، در دوره های مهارت آموزی کانون خادمیاری اشتغال، آموزش خیاطی ، پرورش و کاشت قارچ، به مخاطبان ارائه می شود.

گفتنی است؛ این دوره های  آموزشی با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ ای استان هرمزگان برگزار شده و در پایان دوره نیز به شرکت کنندگان مدرک معتبر جهت ورود به بازار کار اعطا می‌شود به طوری که  بسیاری از داوطلبان در قالب مشاغل خانگی اقدام به جذب مشتری می کنند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها