در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران؛
شناسه خبر :۸۱۱۸

نمايشگاه بين‌المللي صنايع کشاورزي؛ ۲۸ تا ۳۱ خرداد

بيست و ششمين نمايشگاه بين المللي صنايع کشاورزي، مواد غذايي، ماشين آلات و صنايع وابسته «ايران آگروفود ۲۰۱۹» در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين المللي تهران برگزار مي‌شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی به نقل از صدا و سيما، نمايشگاه امسال در راستاي تحقق شعار سال (رونق توليد ملي) برگزار و بر اين اساس تلاش شده است تا واحد‌هاي هاي توليدي داخلي حضور چشمگيرتري در نمايشگاه داشته باشد. اين نمايشگاه که بزرگترين گردهمايي کشاورزي و محصولات غذايي غرب آسيا محسوب مي‌شود، از ۲۸ تا ۳۱ خرداد با حضور صد‌ها شرکت داخلي و خارجي در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين المللي تهران برگزار مي‌شود.

اين نمايشگاه با مجموع بيش از ۹۲۰ شرکت که از اين تعداد بيش از ۷۶۰ شرکت داخلي هستند، جديدترين کالاها، توليدات و خدمات خود را ارائه و در معرض ديد علاقه‌‌مندان قرار مي‌دهد، در کنار شرکت‌هاي ايراني ۱۶۰ شرکت خارجي نيز از کشور‌هاي هاي اسپانيا، اتريش، امارات متحده عربي، ايتاليا، آلمان، برزيل، ترکيه، چين، دانمارک، روسيه، سوئيس، گرجستان، هلند، هند، يونان، اندونزي، اسلواکي، تونس، مغولستان و لهستان حضور دارند.

اهميت نمايشگاه صنايع کشاورزي و غذايي تهران موجب شده تا تعداد زيادي از کشور‌ها بصورت پايون (گروهي) حضور يابند، بر اين اساس ۷ کشور ايتاليا، آلمان، برزيل، ترکيه، چين، روسيه و هند بصورت پاويون‌هاي رسمي در نمايشگاه امسال حضور و مشارکت دارند.

اين نمايشگاه در فضايي به مساحت بيش از ۷۰ هزار متر و در سه بخش تخصصي؛ ايران فود شامل (فرآورده‌ها و محصولات غذايي، صنايع تبديلي و صنايع مرتبط)، ايران فود تک شامل (ماشين آلات، تجهيزات، تکنولوژي و صنايع غذايي، بسته بندي، تجهيزات جانبي ماشين آلات مرتبط) و ايران آگرو شامل (ماشين آلات و تجهيزات کشاورزي و آبياري، صنايع کشاورزي و صنايع مرتبط) است.

معرفي توانمندي‌ها و پيشرفت‌هاي کشورمان در حوزه کشاورزي و غذايي، ارتقاء سطح مبادلات تجاري کشورمان در جهت توسعه صادرات غير نفتي، آشنايي شرکت کنندگان و بازديدکنندگان با آخرين دست آورد‌هاي علمي و صنعتي حوزه کشاورزي و غذايي داخلي و خارجي، اشتغال و کارآفريني، ارتقاء دانش و تبادل اطلاعات بين شرکت کنندگان در نمايشگاه، تشويق و ترغيب توليد کنندگان براي رقابت سالم و هدفمند در عرصه اين صنعت و ايجاد فضا براي ارتباط مستقيم توليد کنندگان با مصرف کنندگان؛ مهمترين اهداف برگزاري بيست و ششمين نمايشگاه بين المللي صنايع کشاورزي و مواد غذايي است.

بيست و ششمين نمايشگاه بين المللي صنايع کشاورزي، مواد غذايي، ماشين آلات و صنايع وابسته از ۲۸ تا ۳۱ خرداد هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين المللي تهران آماده بازديد علاقه‌مندان است.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها