شناسه خبر :۸۰۳۳

بسیج سازندگی در راه رفع مشکلات محله

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه از تشکیل گروه‌های جهادی محله محور خبر داد و گفت: این گروه‌ها با هدف رفع مشکلات محلات تشکیل می‌شوند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی ، حسین قبادی بصیر،، از تشکیل گروه‌های جهادی محله محور در هر یک از پایگاه‌های بسیج استان خبر داد و اظهار داشت: این گروه‌ها با هدف رفع مشکلات محلاتتشکیل خواهند شد و با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از نیاز و مشکلات هر محله در آن محل فعالیت خواهند کرد. وی از وجود ۲۲۰ گروه جهادی شناسنامه دار در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: جوانان بسیجی با حضور در نقاط محروم استان در قالب گروه‌های جهادی نسبت به ایجاد زیرساخت‌های لازم در این مناطق اقدام می‌کنندتوانمندسازی، ایجاد اشتغال و کمک به ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز در مناطق محروم از جمله خدمات ما در بسیج سازندگی است.

وی افزود: با کمک سایر دستگاه‌های استان از سال ۷۹ تاکنون به بیش از ۱۵ هزار نفر در ۱۰ رسته مختلف آموزش‌های مهارتی ارائه شده است تا در نتیجه آن توانمند شده و به اشتغالی پایداردست یابند بیش از ۴ هزار نفر در استان  با اعتباری حدود ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات دریافت کردند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها