تا ساعتی دیگر با حضور سرلشگر سلامی؛
شناسه خبر :۷۸۲۱

از بزرگترین سامانه جهادی کشور رونمایی می شود

اطلس جهادی بزرگترین سامانه جهادی کشور با همت مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی راه اندازی شده که این سامانه امروز عصر با حضور سردار سلامی و سردار غیب پرور در جمع فرماندهان سپاه استانی رونمایی می‌گردد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ گسترش روزافزون فعالیت جهادگران در سراسر کشور سبب آبادانی و سازندگی ایران اسلامی است، تشکیل بیش از ۱۱ هزار گروه جهادی از اقشار مختلف بسیج امید بخش آینده‌ای روشن برای مناطق محروم است. استقبال مردم از این فعالیت ها، ضرورت برنامه ریزی و هماهنگی را دوچندان می‌کند. بدین منظور سامانه اطلس جهادی با هدف شبکه سازی گروه‌ها و رصد و پایش لحظه‌ای فعالیت‌های آنان راه اندازی می گردد.

قابلیت‌های جامع‌ترین داشبورد مدیریتی حرکت‌های جهادی 

• شبکه سازی گروه‌ها و فعالین جهادی و بستر سازی تبادل اطلاعات و تجربیات 

• ارائه داشبورد مدیریتی در سطوح مختلف کشوری، استانی و شهرستان 

• امکان رصد لحظه‌ای گروه‌های جهادی و فعالیت‌های درحال انجام 

• مقایسه عملکرد گروه‌های جهادی به تفکیک استان، شهرستان و قشر • ثبت و شناسنامه ‏دار شدن کلیه گروه‏های جهادی 

• ثبت سوابق فعالیت گروه‌های جهادی و ارزیابی عرصه‌های خدمت رسانی 

• ارزیابی و سطح بندی گروه‏های جهادی بر اساس سوابق فعالیتی 

• امکان درخواست حمایت از طرح‌ها و پروژه‌های جهادی 

• ثبت جغرافیای فعالیت گروه‌های جهادی و کمک به آمایش مناطق محروم 

گروه‌های جهادی با مراجعه به سامانه اطلس جهادی، اقدام به ثبت نام اولیه نموده و پس از تایید بسیج سازندگی با دریافت کد ثبت، می‌توانند از امکانات سایت بهرمند شوند.

 

  انتشار یافته: ۲
  در انتظار بررسی: ۰

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  امیر

  به نام خدا، انتخاب اصلح.
  بزرگترین وظیفه انسان آگاهی و اختیار است.
  در اثر آگاهی افکار انسان در مسیر صحیح قرار می گیرد.
  سپس بزرگترین قدرت انسان که (حق انتخاب) اوست، بطور صحیح انجام می‌شود، و انسان به موفقیت، کامیابی و شکوفایی رسیده و تاثیر مثبت در زندگی خود، اطرافیان و هم محیط اطراف خود می‌گذارد.
  قوانین مملکت توسط نمایندگانی که از شهرهای مختلف توسط مردم انتخاب می‌شوند، جهت برقراری عدالت و قسط وضع شده و پس از بررسی و تایید اکثریت نمایندگان، بصورت قانون لازم الاجرا می‌شود.
  یعنی همه امور مملکت، از قوه مجریه که دولت باشد، تا قوه قضائیه همه در اختیار قوانین و اجرای صحیح آن قرار می‌گیرند، یعنی مجلس و قوانین آن.
  یعنی یک مردم سالاری به تمام معنی.
  بنابراين مجلس و نمایندگان مردم در مجلس در کشور قدرت اول، و قوانین تصویب شده توسط آنها حرف اول را می‌زند.
  برای انتخاب این نمایندگان، مردم کسانی را انتخاب می‌کنند که با سواد و آگاه به مسائل روز و آشنا به شناخت روحیه و اخلاقیات انسان بوده و این نمایندگان، در جهت شکوفایی استعدادهای انسان وهمچنین محدود وصفر کردن خلقیات پست انسانی که باعث فساد و مخل آزادی دیگران میباشد، به تدوین قوانین می‌پردازند.
  لیکن در کشور ما ایران
  مردم دید دیگری در انتخاب نمایندگان محل زندگی خود دارند.
  بجای آگاهی و انتخاب نماینده گان امین، اصلح و سالم که بتوانند با طرح و تصویب قوانین محکم جلوی فساد، راند خواری، حتی قوانین ذلت باری که از طرف دولت های حاکم مطرح می‌شود را بگیرند.
  بعضی ها فکر می کنند که با انتخاب نماینده صحیح، وضع جاده، بيمارستان، مدرسه و دیگر امکانات محل اقامت آنها توسط نماینده انتخابی آنها صورت می‌گیرد.
  و خیلی ها گول وعده وعید های کذب کاندیداها را می‌خورند.
  و بعضی ها هم اخفال بریز و بپاش های نمایندگان محل زندگی خود شده و عده‌ای بدون مطالعه، بررسی لیست های پیشنهادی این و آن را چشم بسته قبول می کنند.
  و بدین ترتیب بزرگترین نهاد تصمیم گیری مملکت در دست افراد فاقد صلاحیت، تقی زاده مسلک ها ، فاسیدین ، راند خواران و کسانی قرار می گیرد که فقط منافع خود را در نظر گرفته و چشم خود را روی معاهده های ذلت بار ، گوناگون از قبیل برجام، سند ۲۰۳۰، FATF, پالرمو و..... و کوتاهی وزرای انتخابی رئیس جمهور وقت، و تمام ناکارآمدی های او می‌بندند، و دود تمام این ناکارآمدی ها توی چشم همه می رود.
  مجلسی پدید می‌آید که بجای وکیل مردم بودن، وکیل الدولة از کار در می آید، و مثلا امروز ١٢۰ نماینده تصمیم می‌گیرند که فلان وزیر بی کفایت و یا آقای رئیس جمهور را بابت تمام خلافکاری ها ودروغهایش استیضاح کنند.
  لیکن فردای آن روز (بنا بر اتفاقاتی که در پشت پرده رخ می دهد)، هنگام تحویل نامه استیضاح به رئیس مجلس جهت فراخواندن وزرای خلافکار و افراد مورد استیضاح، به جای ١٠۰ یا ١٢٠ نماینده معترض فقط ۵ نماینده می‌ماند که عملا موضوع استیضاح منتفی شده و وزراء و اشخاص خاطی با عزمی جزم تر به مفاسد خود ادامه داده و وضع همین می‌شود که ملاحظه می فرمایید.
  ١-کم شدن ارزش پول ملی و گران شدن سکه (که بطور کامل باید از خرید و فروش سکه در این سطح کلان جلوگیری شود).
  ٢-گران شدن قیمت ارز های خارجی
  ٣-تورم و گرانی فراگیر.
  ۴-کمبود و گرانی مسکن.
  ۵-بیکاری و نبود کار.
  ۶-ورود کالاهای قاچاق و صادر کردن کالاهای مایحتاج داخل کشور ..
  ٧-ورود سنگ پا و لوازم آرایشی با ارز ۴٢٠٠ دولتی.
  ٨-دست روی دست گذاشتن دولت ضعیف، تقی زاده مسلک، در تشکیل تیم اقتصادی قوی و توجه نکردن به فرمایشات رهبری و دیگر آیات اعظام .
  و صد ها پیامد دیگر...
  لذا برای تحقق و " اجرای گام دوم " باید تغییرات اساسی صورت گرفته ، و تمام ارگانهای مردمی و انقلابی آموزشهایی جهت آگاهی مردم در رسانه‌های عمومی صورت گیرد تا اصلحین، جوانان متعهد، خدا شناش و معتقد به اصول اخلاقی بعنوان نمایندگان واقعی وارد مجلس بشوند.
  یک نکته قابل توجه اینکه در کشورهای بنام و عدالت خواه برای برقراری قسط این قانون را که " شاغلین دولت، نمایندگان مجلس، نمایندگان شوراها، وزرا، رئیس دولت و کارکنان دولت به هیج وجه حق داشتن شغل دوم را نداشته، و نامبردگان نیز نمیتوانند دو ملیتی و دو پاسپورتی باشند. و خلاف این قانون جرم و پیگرد قانونی دارد همواره‌ مطرح و مد نظر میباشد ، تا بدینوسیله جلوی خیلی از فساد ها وخلافها گرفته می‌شود.
  لذا پیشنهاد می‌شود که مسولین دلسوز، با درایت به رسد کردن اشخاص معتقد، متعهد، جوان، باسواد پرداخته و در سر فرصت جهت معرفی به مردم در سراسر کشور ارائه داده تا بتوانیم از ورود افراد تقی زاده مسلک به مهمترین جایگاه مملکتی که مجلس میباشد جلوگیری شود.
  تا به لطف خدا، مجلسی قوی، متحد، پاک از هرگونه فساد و رانت‌خواری، و نمونه در برقراری عدالت و قسط داشته باشیم.

  میر

  به نام خدا،

  پیشنهاد میشود، در تولید عسل، و کرم ابریشم، بیشتر سرمایه گذاری شود.

  تازه ها