شناسه خبر :۷۸۰۴

احیاء قنات روستای گیجوئیه توسط بسیج سازندگی شهرستان ارزوئیه

احیای قنات توسط گروه جهادی حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده شهرستان ارزوئیه در راستای اهداف بسیج سازندگی در روستای گیجوئیه انجام گرفت.
نسخه مناسب چاپ

رضا اسماعیل کاخ فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه طی بازدید از اردوی جهادی بسیج دانش آموزی حوزه شهید فهمیده که در راستای اهداف بسیج سازندگی برای رفع مشکل در روستاها در دست اجرا بود فعالیت موثر بسیج سازندگی با استفاده از ظرفیت بسیج دانش آموزی را تحسین نمود. اسماعیل کاخ با بیان اینکه اردوهای جهادی با رویکرد فرهنگی و تربیتی از نیروهای مستعد و جوان بهره می گیرد، بیان کرد:

استفاده از نیروهای جوان در پروژه های عمرانی اردوهای جهادی آن هم به صورت هدفمند اما ساده می تواند جوانان را از هم اکنون نسبت به نقش پذیری فرهنگی در آینده آماده نماید. 

 

وی اردوی جهادی را ظرفیتی مناسب برای معرفی توانمندی های بسیجیان به ویژه ظرفیت نیروی جوان بسیج دانش آموزی به مردم دانست و ابراز کرد: اهداف اصلی بسیج سازندگی محرومیت زدایی، تحقق اقتصاد مقاومتی و اردوهای جهادی است که بسیج دانش آموزی هم در بخش بسیج سازندگی در زمینه ی محرومیت زدایی با نگاه ویژه ای اقدامات خوبی را در دست گرفته است. وی در ادامه با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در حمایت از طبقه ضعیف جامعه ابراز کرد: در همین راستا بسیج سازندگی در راستای محرومیت زدایی گام های موثری در سطح شهرستان برداشته است. در پایان این مراسم مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه در خصوص عملکرد گروه جهادی عنوان کرد: فعالیت دانش آموزان جهادی این اردو در راستای احیای قنات و لایه روبی از مسیرهایی که مانعی در برابر جریان آب داشتند سبب تسهیل سرعت جریان آب شد.

وی افزود: در بحث آب شرب و کشاورزی رضایتمندی مردمی را در راستای کار جهادی با اولین تجربه از ظرفیت بسیج دانش آموزی بدست آوردیم.

 

 

مطالب مرتبط: 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها