فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم
شناسه خبر :۷۵۳۵

افتتاح اولین کارگاه مجاز سرکه سیب در سمیرم

اولین کارگاه تولید سرکه سیب با مجوز سازمان غذا و دارو افتتاح شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی از سمیرم، صبح امروز همزمان با روز بسیج سازندگی اولین کارگاه تولید سرکه سیب با مجوز بهداشتی از سازمان غذا و دارو با حضور جمعی از مسئولان افتتاح شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم در حاشیه افتتاح اولین کارگاه مجاز تولید سرکه سیب سمیرم  با تبریک هفته معلم و عقیدتی سیاسی و حلول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: هفته بسیج سازندگی فرصت مناسبی برای تبیین و روشن سازی اهداف این قرارگاه است.

هوشنگ نوابی بسیج سازندگی را یکی از ظرفیت های بسیج در راستای بسترسازی مناسب برای پیشرفت، توسعه و تعالی کشور خواند و گفت: اولین هدف این قرارگاه استفاده از نیرو و نشاط جوانان برای سازندگی کشور است.

وی خاطرنشان کرد: غنی سازی اوقات فراغت جوانان در عرصه کار و تلاش، کمک به دستگاه های دولتی در جهت توسعه سازی معنوی و مادی کشور، اشاعه فرهنگ کار و تلاش با بهره گیری از روحیه و منش بسیجی از دیگر اهداف بسیج سازندگی بوده است.

سرهنگ نوابی کمک به محرومیت زدایی، عمران و آبادانی مناطق مختلف کشور و به خصوص مناطق محروم و روستایی را از اهداف اصلی بسیج سازندگی عنوان کرد و افزود: فعالیت های این قرارگاه فضایی مناسب برای تشکیل و یادگیری فعالیت های گروهی فراهم ساخته است.

وی پرداخت تسهیلات در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی، اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم و انجام فعالیت های فرهنگی، عمرانی، اجتماعی، بهداشتی و … را از فعالیت های این قرارگاه در شهرستان سمیرم عنوان کرد.

نوابی از فعالیت های آموزشی و اجرایی این قرارگاه در شهرستان خبر داد و گفت: تلاش در جهت گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی و کمک به کارگاه های تولیدی زود بازده و حرکت به سوی رونق تولید هدف اصلی این قرارگاه د مناطق محروم است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج از راه اندازی اولین کارگاه تولید سرکه سیب دارای مجوز سمیرم همزمان با روز بسیج سازندگی خبر داد و افزود: با توجه به پتانسیل باغ های سیب سمیرم، تولیدات محصولات از این میوه می تواند رونق تولید و اقتصاد شهرستان را متحول کند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها