سردار غلامی :
شناسه خبر :۷۴۳

بسیج سازندگی آماده بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه است

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: گروه‌های جهادی بسیج سازندگی با توجه به حضور موفقی که در بازسازی مناطق زلزله‌زده ورزقان داشتند، برای بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه نیز آمادگی دارند تا با تمام توان و با کمترین هزینه فعالیت‌های خود را انجام دهند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: گروه‌های جهادی بسیج سازندگی با توجه به حضور موفقی که در بازسازی مناطق زلزله‌زده ورزقان داشتند، برای بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه نیز آمادگی دارند تا با تمام توان و با کمترین هزینه فعالیت‌های خود را انجام دهند.

ایجاد قرارگاه هماهنگی خدمت رسانی به زلزله زدگان توسط بسیج

 سردار «نعمان غلامی» رئیس سازمان بسیج سارندگی کشور درباره اقدامات این سازمان در کمک به زلزله زدگان کرمانشاه اظهار داشت: نیروهای جهادی استان کرمانشاه به همراه سایر اعضای بسیج و سپاه این استان در منطقه حضور دارند و مشغول امدادرسانی به آسیب دیدگان هستند به نحوی که بنابر اعلام مسئولان استان، به واسطه حجم زیاد نیروی انسانی در منطقه، دیگر نیازی برای حضور سایر افراد از استان های دیگر نیست.

وی افزود: اکنون هیأتی از مسئولان سازمان بسیج در حال عزیمت به کرمانشاه هستند تا با حضور در منطقه بر اساس نیازهایی که احساس می شود، کمک رسانی های کشوری هماهنگ و برنامه ریزی شده ارسال شود؛ به همین منظور قرارگاهی را در منطقه ایجاد خواهیم کرد.

 سردار غلامی ادامه داد: گروه های جهادی بسیج سازندگی با توجه به حضور موفقی که در بازسازی مناطق زلزله زده ورزقان داشتند، برای بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه نیز آمادگی دارند تا با تمام توان و با کمترین هزینه فعالیت های خود را انجام دهند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها