شناسه خبر :۷۰۴۸

اعزام گروه‌های جهادی تخصصی بسیج اساتید دانشگاه آزاد به مناطق سیل‌زده

کانون‌های بسیج اساتید و اساتید بسیجی استان‌های سیل‌زده از ساعات اولیه وقوع سیل در کشور، در قالب گروه‌های جهادی در کنار سیل‌زدگان حضور فعال داشتند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی دکتر محمود هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از ساعات اولیه وقوع سیل در استان‌های گلستان، مازندران و لرستان، کانون‌های بسیج اساتید و اساتید بسیجی استان‌های سیل زده در قالب گروه‌های جهادی در کنار آسیب دیدگان و سیل زدگان حضور فعال داشتند.

دکتر هاشمی اظهار داشت: کانون‌های استادی بسیج در واحدهای دانشگاهی، گروه‌های جهادی تخصصی را سازماندهی کردند و آماده حضور در مناطق سیل زده هستند.

وی در ادامه افزود: تمامی مسئولان کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با هماهنگی نسبت به اعزام گروه‌های جهادی اقدام کنند تا رسالت محوله به نحو احسن انجام پذیرد.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در حال حاضر تعدادی از گروه‌های جهادی اساتید بسیجی در مناطق سیل زده حضور دارند و خدمات ارائه می‌کنند و امیدوارم در چند روز آینده گروه جهادی بیشتری از اساتید بسیجی واحدها به مناطق اعزام خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر هاشمی ادامه داد: یکی از رویکردهای مدیریت جهادی در دانشگاه آزاد اسلامی حضور انقلابی و جهادی در بحران سیل بود که با اقدام به موقع به رسالت خود عمل کرده و در حال خدمات رسانی هستند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها