فرمانده سپاه خرم آباد خبر داد؛
شناسه خبر :۶۹۸۴

ساماندهی ۸ منطقه از شهر توسط۶۵ گروه جهادی

فرمانده سپاه خرم آباد گفت: با حضور ۸ گردان بیت المقدس،یک گردان امام علی(ع) و یک گردان فاتحین متشکل از ۶۵ گروه جهادی ۸منطقه سیل زده شهر به صورت ۷۰ درصدی از گل و لای ناشی از سیل پاکسازی شده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر؛فرمانده سپاه خرم آباد در گفت و گو با سفیرافلاک با اشاره به پیش رفت ۷۰ درصدی پاکسازی منازل و خیابان های سطح شهر از گل و لای باقی مانده از سیل ویرانگر ۱۲ فرودین اظهار داشت:طی ۴۸ ساعت، هزار بسیجی در قالب ۶۵ گروه جهادی به صورت شبانه روز برای امداد رسانی وارد عمل شده اند.

وی از میزان خسارت بالای سیل خصوصا در روستاها اطراف خرم آباد خبر داد و افزود:اولویت کار ما پاکسازی منازل مردم از گل و لای و بازگشایی راه های بسته شده در روستاها اطراف شهر بود.

سرهنگ بازگیر بیان داشت:هم چنین بسیجیان و پاسداران سپاه خرم آباد برای پاکسازی سطح خیابان ها و لای روبی جوی ها و کانال ها، معابر اصلی و ساحلی های پل های سطح شهر و لای روبی کانال های کشاورزی به صورت شبانه روز پای کار بوده اند.

فرمانده سپاه خرم آباد با ابراز این که بسیجیان برای امداد رسانی  در۸ منطقه از سطح شهر مستقر شده اند خاطرنشان کرد:با یاری خداوند و همت بسیجیان کار پاکسازی منازل و خیابان های سطح شهر تا ۷۰ درصد انجام شده و تارفع کامل مشکلات مردم در کنار آن ها هستیم.

وی با اظهار این که متأسفانه بسیاری از اسباب و ثاثیه مردم از بین رفته است یادآورشد:صبر،ایثار ،گذشت، نوع دوستی و مهربانی مردم ما در شرایط سخت و حوادث گوناگون اثبات شده است همانطوری که طی این چند روز شاهد ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی مردم به مناطق سیل زده بودیم.

سرهنگ بازگیر با اشاره به این که توسط بسیجیان بیش از۲ هزاربسته مواد غذایی میان مردم مناطق سیل زده شهرستان توزیع شده است گفت:طی چند روز کمک های غیرنقدی شامل وسایل گرمایشی،پتو،موکت،زیرانداز و اقلام خوراکی و بهداشتی به مناطق سیل زده ارسال شده است.

فرمانده سپاه خرم آباد تصریح کرد:کلیه گروه های جهادی بسیج خرم آباد برای اعزام به دیگر مناطق سیل زده استان آمادگی کامل دارند.

فرمانده سپاه خرم آباد در پایان یادآورشد:با توجه به این که در نهایت تلاش گروه های جهادی بسیج کار پاکسازی اکثریت منازل و بازگشایی راه ها در  ۸ منطقه از سطح شهر و روستاهای اطراف شهر انجام شده است؛مردم عزیز خرم آباد می توانند با مسئولین گروه های جهادی که شماره های آن طبق اطلاعیه ایی اعلام می شود برای پاکسازی و امداد تماس بگیرند.

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تازه ها

  ساماندهی 8 منطقه از شهر توسط65 گروه جهادی | بسیج سازندگی

  خطا

  The website encountered an unexpected error. Please try again later.

  Uncaught exception thrown in shutdown function.

  PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 7103891585d5b3b55afa1d3.97177225 ) in lock_release_all() (line 269 of /home/sazandeg/public_html/includes/lock.inc).