رئیس بسیج سازندگی کشور خبر داد:
شناسه خبر :۶۹۰۹

حضور بیش از ۱۶۰۰ جهادگر بسیجی برای امداد رسانی در استان لرستان/ آمادگی ۲۰۰۰ جهادگر برای اعزام به مناطق سیل زده

زهرایی با بیان اینکه بیش از ۱۵۰ گروه جهادی به مناطق سیل زده استان لرستان اعزام شدند، گفت: هزار و ششصد جهادگر بسیجی در استان لرستان مشغول امداد رسانی هستند.
نسخه مناسب چاپ

سرهنگ پاسدار محمد زهرایی رئیس بسیج سازندگی کشوردرباره اقدامات گروه‌های جهادی برای کمک به سیل زدگان استان لرستان اظهار کرد: بیش از ۱۵۰ گروه جهادی در مناطق سیل زده استان حضور پیدا کرده و خدمت رسانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه هزار و ۶۰۰ نفر از جهادگران بسیجی در استان لرستان مشغول امدادرسانی هستند، ادامه داد: تاکنون بیش از ۵ کامیون اقلام مورد نیاز مردم سیل زده توسط جهادگران به مناطق سیل زده اعزام شده است.

سرهنگ زهرایی با بیان اینکه چندین پل و جاده‌های دسترسی به مناطق مختلف استان توسط جهادگران ترمیم شده است، اضافه کرد: همچنین بیش از ۱۰ هزار پرس غذای گرم با کمک جهادگران بین مردم شریف مناطق سیل زده استان لرستان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۰ هزار بطری آب معدنی بین مردم سیل زده استان لرستان توزیع شده است، خاطر نشان کرد: با کمک جهادگران بسیجی تاکنون بیش از ۶۰۰ منزل نیز پاکسازی و لایروبی شده است.

سرهنگ زهرایی در پایان با بیان اینکه آماده اعزام بیش از ۲ هزار نیروی جهادی به مناطق مختلف هستیم، گفت: گروه‌های جهادی نیز در سراسر کشور آمادگی دارند که در هر نقطه که نیاز باشد به مردم شریف ایران خدمت رسانی کنند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها