شناسه خبر :۶۸۶۱

خدمات رسانی گروه‌های جهادی در مناطق محروم زنجان / ۲۰۸ گروه جهادی برای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم زنجان امسال فعالیت می‌کنند

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان به خدمات رسانی گروه‌های جهادی در ایام عید گفت: خدمات رسانی گروه‌های جهادی در مناطق کم برخوردار در ایام عید تا ۲۰ فروردین ادامه خواهد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع  رسانی سازندگی فرهاد امندی با اشاره به محرومیت‌زایی گروه‌های جهادی در مناطق مختلف روستایی استان زنجان اظهار کرد: گروههای جهادی از چند سال گذشته در طول سال فعالیت دارند و صرفا در ایام تابستان فعالیت نمی‌کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به استقبال اقشار مختلف از تشکیل گروه و فعالیت در اردوهای جهادی، تا پایان سال ۹۸ تعداد ۲۰۸ گروه جهادی سازماندهی شده و در مناطق مختلف استان ارائه خدمات خواهند کرد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان عنوان کرد: تشکیل و ثبت رسمی در بسیج سازندگی شده‌اند که سال ۹۷ نسبت به سالهای گذشته به ویژه در رزمایش خدمت شهریور ماه سال گذشته بهترین و اثربخش‌ترین خدمات را ارائه دادند.

وی افزود: گروههای جهادی در ایام تعطیلات به منظور  خدمت‌رسانی به مردم بویژه در مناطق کم برخوردار انگیزه و شور مضاعفی دارند تا به این صورت شادیها و احساسات پاک عاطفی را بین مردم تقسیم کنند.

امندی با اشاره به اینکه گروه‌های جهادی در این ایام نیز خدمات رسانی می‌کنند خاطر نشان کرد: تعداد ۵۰ گروه در عرصه‌های عمرانی(احداث خانه محروم‌، مرمت مسجد و غیره)، فرهنگی و خدمات رسانی(تهیه بسته‌های معیشتی، البسه و غیره)، بهداشت و سلامت‌، کشاورزی و منابع طبیعی و درختکاری فعالیت می‌کنند.

وی در خصوص بازه زمانی فعالیت اردوهای جهادی در ایام نوروز گفت: اردوی جهادی نوروزی از ۲۰ اسفند ماه اغاز شده تا ۲۰ فروردین ماه دارد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها