شناسه خبر :۶۸۳۲

سرلشکر باقری: ‌سپاه کامل‌ترین بیمارستانی صحرایی را در مناطق سیل‌زده مستقر کرد

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به استقرار کامل‌ترین بیمارستانی صحرایی را در مناطق سیل‌زده از سوی سپاه گفت: تا هر زمانی که مردم منطقه به این خدمات نیاز داشته باشند، بیمارستان صحرایی سپاه نیز فعالیتش را ادامه خواهد داد.
نسخه مناسب چاپ

سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری عصر امروز در بازدید از بیمارستان صحرایی فوق تخصصی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: نیروی زمینی سپاه، پیشروترین نیروی ما در ارائه خدمات بیمارستانی به صورت متحرک و صحرایی است که سال‌ها تجربه این کار را در سیستان و بلوچستان، کردستان، آذربایجان غربی و تمام مناطق محروم کشور دارد.

وی با بیان اینکه رکورد برپایی همزمان ۱۰ بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستان متعلق به نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، گفت: بیمارستان فوق تخصصی شهید شوشتری نیز از سوی بهداری نیروی زمینی از مشهد در آق‌قلا مستقر شده است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تجهیزات کامل درمانی این بیمارستان صحرایی بیان داشت: همه بخش‌هایی که در یک بیمارستان وجود دارد در اینجا برقرار شده ‌از همه مهم‌تر استفاده از دستگاه‌های سی‌تی‌اسکن و آم‌آرآی است که آن متحرک کردند تا با رعایت همه شاخص‌های علمی و خاص و کالیبراسیونی که لازم است، تصاویر پزشکی را تهیه کنند.

وی با اشاره به فعال بودن بخش‌های جراحی این بیمارستان صحرایی فوق‌تخصصی گفت: مردم منطقه استقبال خوبی از این بیمارستان کردند و تا امروز بیش از ۱۰  هزار نفر مورد معاینه قرار گرفتند. این امر نشان دهنده اعتماد مردم به سیستم بهداشتی و درمانی نیروهای مسلح است.

سرلشکر باقری با بیان اینکه تا هر زمانی که مردم منطقه به این خدمات نیاز داشته باشند، بیمارستان صحرایی سپاه نیز فعالیتش را ادامه خواهد داد، اظهارداشت: این بیمارستان فعلا در منطقه ماندگار است، با توجه به نیاز مردم و طولانی شدن نوبت‌ها قرار شد تا بخش‌های تخصصی از سایر بیمارستان‌های نیروی زمینی به اینجا آورده شود تا بتوانیم بخشی از مشکلات مردم در این بخش را رفع کنیم.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها