فرمانده سپاه مازندران:
شناسه خبر :۶۷۵۴

حضور گروه‌های جهادی مازندران در مناطق سیل‌زده ادامه دارد

سردار بابایی با اشاره به هزار بسیجی استان به کمک سیل‌زدگان مازندران شتافتند، گفت: حضور گروه‌های جهادی مازندران در مناطق سیل‌زده ادامه دارد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازندگی، سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین بابایی اظهار داشت: سیلاب اخیر در مازندران بسیار غافلگیر کننده بوده و اکنون نقش بسیجی باید در عرصه کمک به همنوعان خود دوچندان باشد و ما در خط مقدم محرومیت‌زدایی و کمک به افراد بی بضاعت قرار داریم.

وی افزود: سپاه کربلای مازندران با بسیج امکانات از لحظات ابتدایی وقوع سیلاب به کمک مردم آسیب دیده رفته و در تمامی ۱۲ شهرستان درگیر سیلاب در مازندران فعالیت و همکاری دارد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه بیش از ۲۰ هزار پرس غذای گرم، هزار تخته پتو و هزار عدد کنسرو و آب معدنی بین مردم سیل‌زده توزیع شد، تصریح کرد: از سه روز گذشته ۶۱ گروه جهادی در قالب هزار و ۵۰ نفر بسیجی در سراسر نقاط سیل‌زده و ارتفاعاتی که روستاهای آن در محاصره برف هستند مشغول خدمات رسانی به مردم شدند.

بابایی بیان کرد: چندین دستگاه لجن‌کش، کمپرسی، کامیون، لودر، گریدر، بولدزر، بیل بکو و تراکتور در سراسر مناطق سیل‌زده مشغول خدمات‌رسانی به مردم هستند و با تغییر مسیر آب و تخلیه آب منازل به مردم کمک می‌کنند.

وی افزود: کمک‌های نیازهای فوری ما در امداد رسانیف ماشین لجن کش جهت تخلیه گل و لای منازل مردم و پمپ آب جهت انتقال آب به آبراهای اصلی، لودر و بولدرز جهت پاکسازی جاده‌ها و گشایش راههای روستایی و نیازهای مردمی از جمله پتو، غذای کنسروی، نان، موکت و آب معدنی است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: از تمامی افرادی که داوطلب امدادرسانی به افراد گرفتار در برف و سیل هستند با مراجعه به سپاه شهرستان‌های گرفتار سیل، حوزه‌های مقاومت محلی و پایگاه‌های مقاومت روستایی به امداد مردم بپردازند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها