همزمان با سراسر کشور:
شناسه خبر :۶۳۲۶

آغاز عملیات اجرایی طرح‌های محرومیت زدایی در البرز

عملیات اجرایی هزار و ۴۲۲طرح محرومیت زدایی البرز در قالب ۴۰هزار طرح محرومیت زدایی کشور، آغاز شد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش سازمان بسیج سازندگی سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام استان البرز وزیر صنعت معدن و تجارت که برای این مراسم در سپاه ناحیه امام حسن مجتبی(ع) کرج حاضر بود، در آیین آغازین این پروژه های محرومیت زدا، عام المنفعه و زودبازده که به صورت ویدئو کنفرانس و سراسری در کشور توسط رئیس بسیج سازندگی کشور سردار غیب پرور آغاز شد، گفت: در اجرای این طرح ها بخش خصوصی و واحدهای ما در حوزه صنعت معدن و تجارت هرچه در توان دارند به کار خواهند گرفت.

رحمانی با توجه به اینکه امروز در یک جنگ اقتصادی تمام عیار هستیم و حوزه صنعت ومعدن و تجارت به عنوان خط مقدم این جبهه در کل کشور بسیج هستند افزود: امروز دولت فرمایش رهبرمعظم انقلاب را نصب العین قرار داده که حفظ وضع موجود، کارخانجات و اشتغال یک کار جهادی است.

وزیر صنعت معدن و تجارت اضافه کرد: از تمام دستگاه های مختلف، ادارات، استانداران و نمایندگان انتظار داریم که کمک کنند که هرکجای کشور بدون نیاز به ابلاغیه و بخشنامه برای حفظ وضع موجود تولید که رسالت اصلی امروز است تلاش کرده و انجام دهند.

وی گفت: با حفظ تولید اشتغال حفظ می شود و اشتغال موجود تثبیت می شود و مشکلات اساسی کشور اعم از بیکاری و محرومیت با توان تولید رفع خواهد شد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها