سردار سپهر خبر داد
شناسه خبر :۶۱۳۵

قدردانی از خانواده‌های «شهدای جهادی» در همایش ملی مدیریت جهادی

دبیر کل پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی گفت: در این همایش که فردا با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و فرمانده کل ارتش برگزار می‌شود، از ۲۵ مدیر جهادی و خانواده‌های شهدای جهادی تقدیر خواهد شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش بسیج سازندگی، سردار «محمد حسین سپهر» دبیر کل پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی در نشستی خبری اظهار داشت: این همایش ساعت ۱۸ دوشنبه ۲۴ دی در مرکز همایش‌های صدا و سیما و با حضور یک هزار نفر برگزار می‌شود که طی آن از ۲۵ مدیر جهادی و خانواده‌های شهدای جهادی تقدیر به عمل می‌آید.

وی با بیان اینکه انجمنی بر اساس مطالبات رهنمود‌های رهبری در بحث مدیریت جهادی شکل گرفته است، افزود: در این همایش رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر کشور و فرمانده کل ارتش حضور دارند.

سردار سپهر با اشاره به اینکه این انجمن، انجمنی مردم‌نهاد است، ادامه داد: ترویج و تقویت و عمل جهادی در بخش مدیران و مسئولان، شناسایی ظرفیت‌های بالقوه و جهادی در کشور، ارتقای توانمندی‌های جهادی با کمک مراکز آموزشی، هم‌افزایی قوای کشور، ارائه راهبرد‌های جهادی، مطالبه‌گری‌ها بر اساس فرمایشات رهبری و ارائه راهبرد‌های جهادی به قوای کشور، بخشی از اهداف فعالیت‌های این انجمن است.

وی افزود: روحیات، ایثار و ساده‌زیستی مدیران، بخشی از شاخصه‌های اصلی انتخاب مدیر جهادی در همایش مدیریت جهادی است.

سردار سپهر در پاسخ به سوالی با این عنوان که «آیا تناقضی میان لباس سپاه شما و مردم‌نهاد بودن انجمن مدیریت جهادی کشور وجود دارد یا خیر؟» گفت: این انجمن بدون استفاده از امکانات دولتی و تنها با استفاده از کمک‌های مردم و خیرین فعالیت می‌کند، البته لباس سبز سپاهی که پوشیدم نیز لباس جهاد و نماد روحیه انقلابی و لباس شهادت است اما با این حال تنها نظامی عضو هیئت امنای این انجمن هستم.

وی تاکید کرد: در واقع انجمن مدیریت جهادی کشور، یک انجمن مردم نهاد با یک هیئت مدیره مردمی و مدیران جهادی است که بر اساس مطالبات، رهنمودها و انتظارات مقام معظم رهبری، معتقد است برای حل مشکلات اقتصادی، دیپلماسی، رسانه‌ای و فرهنگی، به تفکر و مدیریت جهادی نیازمندیم.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها