مسئول قرارگاه جهادی شهید علیمردانی خبر داد
شناسه خبر :۶۱۱۲

ارائه خدمات پزشکی رایگان به ۱۸۰۰ حاشیه‌نشین مشهدی

مسئول قرارگاه جهادی شهید علیمردانی گفت: در دوازدهمین مرحله اجرای طرح سفیران سلامت هزار و ۸۰۰ نفر از شهروندان منطقه طبرسی شمالی مشهد از خدمات رایگان پزشکی و درمانی برخوردار شدند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش بسیج سازندگی؛ حسن رضا بخشی، مسئول قرارگاه جهادی شهید علیمردانی در گفت و گو با صبح توس گفت: این طرح در دبیرستان عطیهبلوار طبرسی شمالی با حضور ۶۰ کادر پزشکی و ۵۰ کادر اجرایی انجام شد.

بخشی با بیان اینکه ۱۵۰ میلیون ریال هزینه داروی رایگان مراجعان شد افزود: خدمات پزشک عمومی، ارتوپدی، دندانپزشکی، مامایی، بینایی سنجی، شنوایی سنجی، گفتاردرمانی، روانشناسی، پرستاری، طب اسلامی، مشاور خانواده، مشاور حقوقی و عنبیه شناسی از جمله خدماتی بود که به مراجعان ارائه شد.

وی گفت: طرح سفیران سلامت از اردیبهشت پارسال با هدف خدمات رسانی به افراد کم برخوردار در حاشیه شهر مشهد به اجرا درآمده است و تاکنون بیش از ۲۴ هزار نفر از این خدمات بهره مند شده اند.

قرارگاه شهید علیمردانی توسط جمعی از جوانان جهادگر و بسیجی دانشگاهی و حوزوی در سال ۱۳۹۱ تاسیس شد که به مناسبتهای مختلف فعالیتهای عمرانی و فرهنگی در روستاهای خراسان رضوی و همچنین خدمات درمانی در حاشیه شهر مشهد انجام می دهند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها