شناسه خبر :۶۱۰۰

هفتمین فصل نامه منهای نفت منتشر شد+لینک دانلود

فرشاد عالی گفت: جدیدترین فصل نامه منهای نفت در راستای معرفی مشاغل خرد و با نگاه معرفی الگوهای موفق که توانسته اند در شهرهای کوچک و روستاها اشتغالزایی کنند، منتشر شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه سازندگي، فرشاد عالی مدیر مسئول فصل نامه منهای نفت با اشاره به انتشار این فصل نامه افزود: این مجوعه با معرفی سرگذشت زندگی اجتماعی و اقتصادی بیست و یک ستاره اقتصاد مقاومتی سعی بر آن دارد تا زمینه ای برای آشنایی مخاطبین را با مشاغل گوناگون فراهم آورد.

مدیر مسئول فصل نامه منهای نفت گفت: در این فصل نامه کوشش شده است که خوانندگان  با روایت زندگی در مناطق مختلف و یا ستارگان موفق اقتصادی مانند پایتخت مبل و منبت روستای وهن آباد و علی آباد ، صادرات محصولات محرق به کشور های خلیج فارس، خود اشتغالی رتبه ۳ کنکور، اشتغالزایی در کنار ترویج قرآن توسط یک طلبه، چرخش موتور دویست و چهل و سه کارگاه جوراب بافی در یک روستا و سایر موارد آشنا شوند.

عالی با تاکید بر استقبال روزافزون از این فصل نامه گفت: از روز اول انتشار این مجموعه سعی بر آن داشته ایم که از نگاه آماری و گزارش کار اداری عبور کرده مستقیم تسهیلگر بین جویندگان کار با صاحبان مشاغل باشیم.

در پایان عالی خاطر نشان کرد، مخاطبین و علاقه مندان می توانند جهت دریافت فایل شماره های مختلف فصل نامه منهای نفت به سایت menhayenaft.ir مراجعه نمایند.

لینک دانلود فصل نامه منهای نفت۷:

جلد روی فصل نامه شماره ۷:http://yon.ir/3qZGW

متن فصل نامه شماره ۷:http://yon.ir/R7djj

جلد پشت فصل نامه شماره ۷:http://yon.ir/DK8xR

 

مطالب مرتبط: 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها