شناسه خبر :۵۹۷۳

۷۵ گروه جهادی به مناطق محروم و کم برخوردار استان بوشهر اعزام می شوند

مسئول حرکت های جهادی بسیج سازندگی استان بوشهر گفت: ۷۵گروه جهادی از شهرستان‌های استان بوشهر برای خدمت‌رسانی به مناطق حاشیه‌نشین و کم برخوردار اعزام می‌شوند که این اقدام شروع شده و هم‌اکنون تعدادی از این گروه‌ها فعالیت دارند.
نسخه مناسب چاپ

یونس عبدالهی پور اظهار داشت: همزمان با آغاز هفته مبارک بسیج و با توجه به اثربخشی خدمت‌رسانی بسیج، گروه‌های جهادی بسیج سازندگی از تاریخ ۲۸آبان تا ۱۵ آذر به مناطق کم‌برخوردار و محروم استان بوشهر اعزام می شوند.

مسئول حرکت های جهادی بسیج سازندگی استان بوشهر افزود: در این مدت گروه های جهادی به ارائه خدمات فرهنگی، آموزشی، بهداشت و درمان، مذهبی، ورزشی، عمرانی، کشاورزی و اقتصاد مقاومتی در مناطق محروم و کم برخوردار استان بوشهر می پردازند.

وی گفت: ۷۵گروه جهادی از شهرستان‌های استان بوشهر برای خدمت‌رسانی به مناطق حاشیه‌نشین  و کم برخوردار اعزام می‌شوند که این اقدام شروع شده و هم‌اکنون تعدادی از این گروه‌ها فعالیت دارند.

وی خواستار همراهی و همکاری بیشتر دستگاه های اجرایی استان برای پیشبرد اهداف از قبل برنامه ریزی شده شد و ابراز داشت: با خدمات رسانی گسترده به مردم محروم و کم برخوردار که از مهمترین اهداف انقلاب اسلامی بوده و هست، می توانیم  دشمن را بار دیگر ناکام و امید را در بین مردم تقویت کنیم.

انتهای پیام/

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها