شناسه خبر :۵۹۷۲

۶۰۰۰ نفر در مناطق محروم بوشهر از خدمات دندانپزشکی بسیج استفاده کردند

مسئول موسسه تأمین درمان بسیجیان استان بوشهر از ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به شش‌هزار نفر نیازمند در ۱۲ نقطه استان بوشهر خبرداد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی، روح‌الله زارعی‌کوشا  اظهار داشت:  به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج تیم‌های خدمات درمانی موسسه تامین درمان بسیجیان استان بوسهر به صصورت رایگان ارائه خدمت می‌کنند.

وی از استقرار تیم دندان پزشکی در روستای محمدآباد دشتی خبردادو بیان کرد: چهار کلینیک‌ سیار دندانپزشکی در مناطق محروم استان بوشهر از جمله در روستای محمد آباد شهرستان دشتی  خدمات دندانپزشکی رایگان به نیازمندان مردم مناطق روستایی و محروم ارائه می‌کنند.

مسئول موسسه تأمین درمان بسیجیان استان بوشهر با بیان اینکه در هر کلینیک، یک راننده، یک دندانپزشک و یک دستیار حضور دارد گفت: در کلینیک‌های یاد شده، تمام تجهیزات دندانپزشکی برای ارائه خدمات عمومی فراهم شده است.

زارعی‌کوشا  از استقرار دندان‌پزشکان در ۱۲ نقطه محروم استان بوشهر خبرداد و  خاطرنشان کرد: در یک سال گذشته برای ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به مردم مناطق مختلف استان بوشهر، با استقرار تیم‌های دندان‌پزشکی در ۱۲ نقطه از مناطق محروم و کمتر توسعه یافته این استان، توسط کلینیک سیار دندانپزشکی به ۶ هزار نفرخدمت دندانپزشکی به‌صورت رایگان ارائه شده است.

وی ضمن تقدیراز دانشگاه علوم پزشکی و شبکه‌های بهداشت شهرستان‌های استان بوشهر خاطر نشان کرد: مناطق محرومی که برای ارائه خدمات دندانپزشکی در نظر گرفته می‌شود از قبل شناسایی شده‌اند و نحوه پذیرش بیمار نیز براساس لیستی است که توسط بسیج سازندگی،دهیاران، شوراها و شبکه‌های بهداشت و درمان محل برحسب اولویت‌ها تهیه کرده است صورت می گیرد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها