شناسه خبر :۵۷۹۷

خدمت رسانی گروه های جهادی خراسان رضوی در سه شهر: کاظمین،نجف و کربلا

رئیس بسیج سازندگی خراسان رضوی گفت: در مراسم اربعین امسال ۳۰۰ جهادگر مشهدی در قالب پنج گروه به عراق اعزام شدند و به زائران اربعین خدمت رسانی کردند.
نسخه مناسب چاپ

محمد روحانی  افزود: گروه جهادی شهید هاشمی نژاد در شهر کاظمین، گروه های جهادی امام حسن مجتبی (ع)، شهید حججی و امام سجاد (ع) در کربلا و گروه جهادی بسیج دانشجویی در شهر نجف به زائران اربعین خدمت رسانی کردند.

وی اظهار داشت: گروه جهادی شهید هاشمی نژاد روزانه پنج هزار غذای گرم بین زوار توزیع کرد، گروه جهادی امام حسن مجتبی (ع) در پاکسازی مسیر زوار اربعین فعالیت کرد و گروه دانشجویان بسیجی نیز به اسکان زائران در نجف کمک کردند.

وی با بیان اینکه گروه جهادی امام سجاد (ع) در اسکان روزانه ۲ هزار زائر در شهر کربلا فعالیت نمود گفت: گروه جهادی شهید حججی هم در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زوار اربعین خدمت رسانی کرد.

روحانی با اشاره به برنامه های بسیج سازندگی نیز افزود: ادامه طرح اعتلا که بر اساس آن گروههای جهادی نقاط محروم را شناسایی و طی سه تا پنج سال آنها را ارتقا می دهند از جمله برنامه های جهادگران است که در این راستا ۳۸ نقطه محروم در استان شناسایی و فعالیت های مرتبط آغاز شده است.

وی اظهار داشت: هم اکنون بیش از ۵۰۰ گروه جهادی در نقاط مختلف استان در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام/

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها