مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله ‌کرمان خبرداد:
شناسه خبر :۵۷۳۰

خدمت رسانی به ۱۳ هزار نفر در مناطق محروم استان کرمان

سرهنگ حجت‌اله پاداش با اشاره به اینکه ۴۶۸ گروه جهادی در مجموع از سراسر کشور در مناطق محروم استان ‌خدمات دادند گفت: طرح اعتلا و ساماندهی گروه‌های جهادی در کرمان در حال انجام است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی، سرهنگ حجت‌اله پاداش امروز در آئین اختتامیه اردوهای جهادی مراکز آموزش عالی استان کرمان که در دانشگاه آزاد اسلامی شهر کرمان برگزار شد اظهار داشت: کارهای جهادی که در استان انجام شده در سراسر کشور سرآمد است.

وی با اشاره به برگزاری رزمایش خدمات‌رسانی در استان کرمان گفت: ۵۰ گروه جهادی دانشجویی در این رزمایش شرکت کردند و اقدامات بسیار خوبی در این رزمایش حضور پیدا کردند.

رئیس بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه ۴۶۸ گروه جهادی در مجموع از سراسر کشور در مناطق محروم استان کرمان خدمات دادند عنوان کرد: در طول این رزمایش خدمت‌رسانی به ۱۳ هزار نفر انجام شد.

وی با اشاره به اینکه طرح اعتلا و ساماندهی گروه‌های جهادی در حال انجام است گفت: انتظار می‌رود که بسیج دانشجویی در این راستا فعال باشد.

پاداش با بیان اینکه تاکنون ۸۰ گروه جهادی دانشجویی در استان ساماندهی شده‌ است افزود: مشکلاتی که در این رابطه وجود دارد به‌صورت مکتوب ارسال شود تا برای رفع آنها از طریق سپاه پیگیری شود.

وی با اشاره به اینکه هیچ مشکلی از نظر تامین اعتبارات و همکاری با گروه‌های جهادی وجود ندارد بیان کرد: امروز مردم ارزش کار جهادی و گروه‌های جهادی را می‌دانند و ما نیز آماده همکاری هستیم.

انتهای پیام/

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها