مولوی یوسف گرگیج:
شناسه خبر :۵۶۷۲

تشکیل گروه های جهادی از علمای شیعه و سنی وحدت آفرین است

مولوی یوسف گرگیج یکی از بسیجیان پرتلاش در عرصه جهادی است که چند سالی است به‌ صورت خودجوش به همراه تعدادی از جوانان طلبه و دانشجو درراه آبادی میهن و خدمت به مردم محروم قدم برداشته‌ است.
نسخه مناسب چاپ

مولوی گرگیج در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع جهادگران بیان داشت: از نظر من این دیدار فواید بسیاری برای بسیجیان داشته است ، در واقع بسیج امانتی است که امام بزرگوار به دست جوانان ما داده و گفتگو با بسیجیان این سرزمین باعث قوت قلب این جوانان خواهد بود.این امانت نسل به نسل  دست جوانان این مرز و بوم خواهد چرخید و این خواسته ی امام بزرگوار بود  که نام بسیج هیچگاه کمرنگ نگردد .

وی با تاکید بر اقتصاد مقاومتی به عنوان گره گشای مشکلات کشور اظهار کرد: با توجه به گفته های رهبر معظم انقلاب اقتصاد مقاومتی میتواند به عنوان امید بخش عمل کند ولی بعضی از دستگاه ها در بعضی زمینه ها دچار ناامیدی شده اند. امام خمینی (ره) همیشه تاکیدشان بر این بود که در صحنه عمل اقتدارمان را نشان دهیم  و بسیج به عنوان موتور پیشبرنده ی اهداف انقلاب می تواند این امر را محقق نماید. 

خادم گروه جهادي شهيد جنگي زهي ضمن اشاره به مقاومت به عنوان تنها راه پیروزی گفت:به نظر من با مشکلاتی که امروز در جامعه شاهد آن هستیم  تنها راه مقابله با دشمن، مقاومت در برابر تحریم های اقتصادی و خالی نگذاشتن میدان برای دشمن است. البته ملت ایران در طول سالهای پس از انقلاب ثابت کرده در هر شرایطی پشت سر رهبر عزیزمان بوده و این بار نیز مقاومت مردم مشت محکمی بر دهان آمریکا و دیگر کشوران متجاوز خواهد بود. 

مولوی یوسف گرگیج با تاکید بر لزوم حفظ وحدت بین مسلمانان شیعه و سنی اشاره داشت: تمام تلاش دشمن برهم زدن این وحدت و یکپارچگی است اما مسلمانان با تکیه بررهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب نقشه های شوم دشمن را سالهاست که ناکام گذاشته اند و با همدلی و تبعیت ازاهداف ترسیم شده توسط رهبر عزیز به راه خود مستحکم ادامه خواهند داد.

در پایان این فعال جهادی گفت: مسئولین باید بدانند تشکیل گروه های جهادی متشکل از علمای شیعه و سنی، همچون گروهی که ما راه اندازی کرده ایم علاوه بر محرومیت زدایی منجر به هم افزایی بیشتر مسلمانان خواهد شد و این نمونه بارز وحدتی است که رهبرانقلاب در بیاناتشان به آن اشاره داشتند.

انتهای پیام/

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها